Andaluzja samolot z KrakowaSymbol oferty: 137/18292/647/647
Lokalizacja Hiszpania Wycieczka objazdowa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

Opis oferty

Andaluzja / 5 dni
Malaga, Gibraltar, Ronda, Sevilla, Kordoba, Granada

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Malagi. Spacer po mieście: Alkazaba - pałac mauretański, centrum miasta z Katedrą. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd na Gibraltar, spacer po enklawie angielskiej na Półwyspie Iberyjskim (Skała Gibraltarska, rezerwat magotów - jedynych żyjących na wolności na kontynencie europejskim małp, fortyfikacje, jaskinie St.Michel). Przejazd do Rondy - dawnej osady obronnej na skraju wąwozu (specyficzne kamienice, monumentalny most Puento Nuevo, kolegiata Santa María la Mayor, legendarny pałac de Mandragón, najstarsza arena corridy). Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.


3 dzień
- śniadanie. Całodniowa wycieczka do Sewilli (Katedra i Wieża La Giralda, Królewski Alcazar)
i Kordoby (unikatowy meczet, Juderia, ogrody pałacowe). Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Granady, zwiedzanie zespołu pałacowego władców mauretańskich Alhambry i ich letniej siedziby Generalife. Spacer po dzielnicach: Katedralnej
i arabskiej Albayzin. Czas wolny. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg

5 dzień – śniadanie. Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym. Transfer na lotnisko. Odlot do Polski . Przylot na lotnisko Kraków-Balice.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, lokalny bus komfortowy (wycieczki 2 - 4 dzień), 4 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 3:40 h/
Kraków-Balice, wylot godz.10:45

*w tych terminach luty, marzec wyloty 16:50, program z pierwszego dnia będzie realizowany w ostatnim
Malaga, wylot godz.18:10

Opłaty dodatkowe

*Dopłata do 4 obiadokolacji : 260 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 400 zł
podatek TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 220 € na bilety wstępu, komunikację miejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, lokalny bus komfortowy (wycieczki 2 - 4 dzień), 4 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-os.. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 220 € na bilety wstępu, komunikację miejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.