Andaluzja z wypoczynkiem samolot z KrakowaSymbol oferty: 527/18292/633/633
Lokalizacja Hiszpania Malaga
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 8 dni

[ Program imprezy ]Andaluzja z wypoczynkiem
Malaga, Gibraltar, Ronda, Sevilla, Kordoba, Granada

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Malagi. Transfer z lotniska do Malagi. Spacer po mieście: Alkazaba - pałac mauretański, centrum miasta z Katedrą. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd na Gibraltar, spacer po enklawie angielskiej na Półwyspie Iberyjskim (Skała Gibraltarska, rezerwat magotów - jedynych żyjących na wolności na kontynencie europejskim małp, fortyfikacje, jaskinie St.Michel). Przejazd do Rondy - dawnej osady obronnej na skraju wąwozu (specyficzne kamienice, monumentalny most Puento Nuevo, kolegiata Santa María la Mayor, legendarny pałac de Mandragón, najstarsza arena corridy). Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Całodniowa wycieczka do Sewilli (Katedra i Wieża La Giralda, Królewski Alcazar) i Kordoby (unikatowy meczet, Juderia, ogrody pałacowe). Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Granady, zwiedzanie zespołu pałacowego władców mauretańskich Alhambry i ich letniej siedziby Generalife. Spacer po dzielnicach: Katedralnej i arabskiej Albayzin. Czas wolny. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg

5-7 dzień – śniadanie. Wypoczynek nad M. Śródziemnym. Obiadokolacja.* Nocleg.

8 dzień – śniadanie (suchy prowiant).Transfer na lotnisko. Odlot do Polski. Zakończenie imprezy.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny d 10 kg o wymia-rach(55x40x20cm) lokalny bus komfortowy (wycieczki 2 - 4 dzień), 7 noclegów w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 7 śniadań, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 3:45 h/
Kraków-Balice, wyloty godz.10:45
Malaga, wyloty godz. 06:35

Opłaty dodatkowe

*dopłata do 7 obiadokolacji : 350 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 700 zł
podatek na TFG:10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 220 EUR na bilety wstępu, komunikację miejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

basen, restauracja

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny d 10 kg o wymiarach(55x40x20cm) lokalny bus komfortowy (wycieczki 2 - 4 dzień), 7 noclegów w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-os.z łazienkami), 7 śniadań, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 220 EUR na bilety wstępu, komunikację miejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.