Ateny samolot KRKSymbol oferty: 681/18292/701/701
Lokalizacja Grecja Ateny
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

[Program imprezy:]Ateny z Peloponezem 5 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed planowanym odlotem. Przelot samolotu do Aten. Objazd miasta. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.* Czas wolny. Nocleg.

2 dzień
- śniadanie. Przejazd na Peloponez z krótkim postojem przy Kanale Korynckim. Zwiedzanie Myken ze słynną ”Lwią Bramą” i Grobowcem Agamemnona, następnie antycznego teatru w Epidauros. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie miasta: Akropol, Teatr Dionizosa, Świątynia Zeusa Olimpijskiego, Agora grecka i rzymska, biblioteka Hadriana, Stadion Olimpijski. Obiadokolacja* w jednej z tawern na ateńskiej Place, tzw. wieczór grecki. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień- śniadanie. Czas wolny, możliwość plażowania. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Obiadokolacja* Nocleg.

5 dzień
- śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aten. Dalsze zwiedzanie: Plac Monastiraki, Katedra Stara i Nowa, Plac Sindagma, zmiana warty przed gmachem Parlamentu. Transfer na lotnisko. Odprawa.Przelot do Krakowa. Zakończenie imprezy


Cena obejmuje:
przelot samolotem, opłaty lotniskowe, autokarową wycieczka na Peloponez, 4 noclegi ze śniadaniami w hotelu*** (pokoje 2,3-os. z łazienkami), opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


GODZINY WYLOTÓW
czas lotu ca 3:00 h
Kraków –Balice, wylot godz. 10:50
Ateny, wylot godz. 18:35
[Opłaty dodatkowe:]*dopłata do 3 obiadokolacji i wieczoru greckiego : 350 zł
dopłata do pokoju 1-osob.: 350 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 100 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, transfer lotnisko - hotel - lotnisko oraz komunikację miejską.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, autokarową wycieczka na Peloponez, 4 noclegi ze śniadaniami w hotelu*** (pokoje 2,3-os. z łazienkami), opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL , NNW i bagażu.