Barcelona z wypoczynkiem -samolot z KatowicSymbol oferty: 143/18292/653/653
Lokalizacja Hiszpania Barcelona
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 8 dni

Opis oferty

Barcelona z wypoczynkiem na Costa Brava

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Barcelony. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd kolejką do Barcelony, zwiedzanie: dzielnica gotycka z katedrą, port, Oceanarium, stadion Camp Nou. Czas wolny. Powrót do hotelu kolejką. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiad. Wycieczka do Montserrat - klasztoru w górach i na spektakl „Grające fontanny” w Barcelonie (za dopłatą ok. 50 €, przy min. 15 osobach). Powrót do hotelu. Nocleg.

5 - 7 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg. Możliwość realizacji wycieczek fakultatywnych.

8 dzień - śniadanie. Objazd miasta autokarem, zwiedzanie: Wzgórze Montjuich, Las Ramblas, kościół Sagrada Familia, park Güell. Obiad. Transfer na lotnisko. Odlot do Polski.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 7 noclegów w hotelu **/*** (pokoje 2-,3-os. z łazienką), 7 śniadań, 6 obiadokolacji i 1 obiad, opieka pilota, ubezpieczenie KL,NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW, czas lotu ca 2:45 h
Katowice - Pyrzowice, wyloty godz. 17,55
Barcelona - El Prat, wyloty godz. 21,20

Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

Opłaty dodatkowe

Dopłata do pokoju 1-os.: 580 zł
podatek TFG: 10 zł
Przelot liniami lotniczymi Wizzair
BAGAŻ:

- podręczny o wymiarach max. 56x45x25 cm - bezpłatnie
- rejestrowany do 23kg i wymiarach max.: 1499 x 1194 x 1715 cm) - doplata 250 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 170 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, opłaty lokalne i transfer lotnisko - hotel - lotnisko.

IMPREZY FAKULTATYWNE: wieczór flamenco (ok. 45 EUR), turniej rycerski (ok.45 EUR), rejs stateczkiem (ok. 45 EUR), wycieczka do Andorry (ok. 65 EUR).

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

basen, TV, telefon, restauracja, klimatyzacja centralna, bar

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 7 noclegów w hotelu **/*** (pokoje 2-,3-os. z łazienką), 7 śniadań, 6 obiadokolacji i 1 obiad, opieka pilota, ubezpieczenie KL,NNW i bagażuNależy zaopatrzyć się w ok. 170 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, opłaty lokalne i transfer lotnisko - hotel - lotnisko.