BeneluxSymbol oferty: 28/18292/613/613
Lokalizacja Objazdowa Inne
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 6 dni

Opis oferty

Benelux

Luksemburg, Bruksela, Antwerpia, Gandawa, Brugia, Rotterdam, Haga, Amsterdam oraz Kinderdijk, Keukenhof / Delft, Waterloo.

1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 6 . Przejazd przez Polskę i Niemcy. Zakwaterowanie w hotelu w Niemczech, nocleg. (ok. 1100 km)

2 dzień - wczesne śniadanie. Przejazd do Luksemburga - zwiedzanie mia-sta: Pałac Książęcy, Katedra Notre Dame, fragmenty fortyfikacji i cytadeli. Przejazd do Brukseli, objazd miasta autokarem m.in. Dzielnica Królewska, Mini Europa .. oraz zwiedzanie: Grand Place, Ratusz, Domy Cechowe, Pałac Królewski, Katedra św. Mikołaja, Manneken Pis. Obiadokolacja*. Zakwate-rowanie w hotelu. Nocleg. (ok.410 km)

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Antwerpii – zwiedzanie miasta Rubensa (Wielki Plac, Fontanna Brabo, Domy Cechowe, Ratusz, Katedra Notre-Dame, Dom Rubensa, Kościół św. Jakuba). Przejazd do Brugii, zwiedzanie - Burg (Bazylika Najśw. Krwi Chrystusowej, Pałac Sprawiedliwości), Markt (Hale i Dzwonnica z XII-XV w., Kościół Notre Dame), rejs łodzią po kana-łach miasta. Obiadokolacja*. Przejazd do Gandawy - spacer po starówce. Powrót do hotelu. Nocleg. (ok. 260 km)

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Kinderdijk (spacer po „wsi wiatraków”) oraz do Rotterdamu (wyjazd na Euromaszt - panorama miasta, objazd po nowo-czes-nym centrum). Pobyt w ogrodach kwiatowych w Keukenhof (III-V) lub spacer po Delft (pozostałe terminy) Zwiedzanie Hagi: Binnehof, Pałac Królewski, Grote Kerk, Madurodam - Holandia w miniaturze. Obiadokolacja*. Krótki pobyt nad Morzem Północnym. Przejazd do hotelu. Nocleg. (ok. 250 km)

5 dzień - śniadanie. Przejazd do Amsterdamu z krótkim postojem w wy-twórni sera i sabotów . Zwiedzanie Amsterdamu: Rijksmuseum i Muzeum van Gogha, Szlifiernia Diamentów (możliwość zakupów), wizyta z degusta-cją w Browarze Heineken, jednogodzinny rejs tramwajem wodnym po kanałach Amsterdamu, spacer po starym centrum (m.in. Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Nieuwmarkt, Dzielnica Czerwo-nych Świateł). Obiadokolacja*. Wieczorem wyjazd z Holandii, nocna podróż przez Niemcy. (ok. 200 km)

6 dzień - przejazd przez terytorium Polski. Powrót do Krakowa ok. godz. 15.00 (ok. 1100 km)

BHL 04** w tym terminie odbywa się Wielka Parada Kwiatów, program przedłużony o 1 dzień na uczestnictwo w niej i pobyt ogrodach Keukenhof.

Cena obejmuje: 4 (**5) noclegi, w tym: 1 nocleg w hotelu*+ w Niemczech i 3 (**4) noclegi w hotelach**/*** w Beneluksie (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 4 (**5) śniadania (częściowo bufet), komfortowy autokar, opiekę pilota, system tour-guide, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

Opłaty dodatkowe

*dopłata do 4 obiadokolacji : 320 zł
do 5 obiadokolacji**: 390 zł
Dopłata do pokoju 1-osob.: 550 (690**) zł
podatek na TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 140 E (**160 € ) na bilety wstępu, system tour-guide i rejsy.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

4 (^5) noclegi, w tym: 1 nocleg w hotelu** w Niemczech i 3 (^4) noclegi w hotelach**/*** w Beneluksie (pokoje 2, 3-os. z łazien-kami), 4 (^5) śniadania (częściowo bufet), komfortowy autokar, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 140 E (^160 € ) na bilety wstępu,system tour guide i rejsy.