Berlin-Poczdam i tropikiSymbol oferty: 285/18292/141/141
Lokalizacja Niemcy Wycieczka objazdowa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

Berlin, Poczdam ... i tropiki

1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6:00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 6 . Przejazd przez Polskę do Niemiec. Po drodze postój na posiłek. Przyjazd do Berlina - objazd miasta autokarem od Alexander-platz do Kurfürsterdamm). Obiadokolacja*. Wieczorem czas wolny w dziel-nicy rozrywki Ku’damm. Zakwaterowanie. Noc-leg. (ok. 650 km)

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Berlina - Olimpia Stadion, Prenzlauer Berg, Unter den Linden, Oranienburgerstrasse, wieża TV, Bebelplatz, Reichstag, Pergamonmuseum (wspaniała kolekcja dzieł sztuki), Muzeum Historii Muru Berlińskiego. Czas wolny. Obiadokolacja*. Rejs stateczkiem po Szprewie. Powrót do hotelu, nocleg. (ok. 70 km)

3 dzień - śniadanie. Wyjazd do Poczdamu - spacer po mieście oraz zwie-dzanie kompleksu pałacowo-ogrodowego Sanssouci. Przejazd do TROPI-KÓW POD DACHEM - pobyt pod palmami, kilka godzin wypoczynku wśród tropikalnej roślinności, w „morzu południowym” o wielkości 3 basenów olimpijskich i temperaturze 28-31oC, z występami zespołów i kompleksem SPA. Nocna podróż do Polski. (ok. 350 km)

4 dzień - powrót do Krakowa ok. godz. 5.00 (ok.350 km)

Cena obejmuje:
2 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 2 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu

Opłaty dodatkowe

*dopłata do 2 obiadokolacji: 150 zł
Dopłata do pokoju 1-osob.: 250 zł
**/ w tym terminie odbywają się Jarmarki Bożonarodzeniowe.

Należy zaopatrzyć się w ok. 70 € na bilety wstępu,rejs i obligatoryjnych przewodników lokalnych oraz 35 € na wstęp do Tropical Island.

Atrakcje

Dostępne terminy

od 2017-12-01 do 2017-12-04 Cena: 648 PLN/os

Wyposażenie

Świadczenia

2 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 2 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW,bagażuNależy zaopatrzyć się w ok. 70 € na bilety wstępu, system tour-guide i obligatoryjnych prze-wodników lokalnych oraz 35 € na wstęp do Tropical Island.