Bruksela samolot z KrakowaSymbol oferty: 57/18292/662/662
Lokalizacja Belgia Wycieczka objazdowa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

Bruksela stolica Europy 4 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków Balice. Odprawa. Przylot do Charleroi Przejazd do Antwerpii, spacer: Wielki Plac, Fontanna Brabo, Domy Cechowe, Ratusz, Katedra Notre Dame, Dom Rubensa, Kościół św. Jakuba. Obiadokolacja*. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie . Nocleg. (ok. 160 km)

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Brukseli: Grand Place, Ratusz, Domy Cechowe, Pałac Królewski, Katedra św. Mikołaja, Manneken Pis. Wizyta w Królewskim Muzeum Sztuk Pięknych i w Muzeum Czekolady. Wizyta w siedzibie Parlamentu Europejskiego - w miarę możliwości. Czas wolny. Obiadokolacja*. Powrót na nocleg.

3 dzień - śniadanie. Kontynuacja zwiedzania Brukseli - objazd Dzielnicy Europejskiej, wizyta w kompleksie Mini-Europa i Atomium. Czas wolny. Obiadokolacja*Nocleg.

4 dzień -Transfer na lotnisko (ok.70 km). Odlot do Polski. Przylot na lotnisko Katowice-Pyrzowice , zakończenie imprezy.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg o wym.(55x40x20cm),
3 noclegi ze śniadaniami w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW /czas lotu ca 2:00 h/
Kraków -Balice, wylot godz. 8:55-10:55
Bruksela-Charleroi, wylot godz. 6:30-8:30

Opłaty dodatkowe

*Dopłata do 2 obiadokolacji: 210 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 270 zł
podatek TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 130 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską, obligatoryjnych przewodników oraz transfer lotnisko - hotel – lotnisko.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg o wym.(55x40x20cm),3 noclegi ze śniadaniami w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 130 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską, obligatoryjnych przewodników i transfer lotnisko-hotel-lotniskoobligatoryjnych przewodników oraz transfer lotnisko - hotel – lotnisko