Budapeszt, Szentendre, EgerSymbol oferty: 50/18292/151/151
Lokalizacja Węgry Wycieczka Objazdowa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

Budapeszt, Szentendre, Eger 4 DNI

1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 3 . Przejazd przez terytorium Słowacji do Budapesztu. Po drodze pobyt w Szentendre - miasteczku artystów, znanego z wielu małych galerii, a także wyrobów marcepanowych. Spacer wąskimi i krętymi uliczkami, wśród nastrojowej i urokliwej zabudowy. Przyjazd do Budapesztu. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. (ok. 450 km)

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie stolicy Węgier: Wzgórze Gellerta (panorama miasta), Dzielnica Zamkowa (Baszta Rybacka, Kościół św. Macieja, Zamek Królewski), Śródmieście Pesztu - bulwary, uliczki z zabudową secesyjną i neoklasycystyczną, Bazylika św. Stefana, Parlament oraz Plac Millenium (Plac Bohaterów). Czas wolny. Obiadokolacja*. Rejs stateczkiem po Dunaju. Powrót do hotelu. Nocleg. (ok.50 km)

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Egeru - słynącego z uprawy winnej latorośli i produkcji wina Egri Bikaver . Spacer po jednym z najładniejszych miast Węgier – zobaczymy z zewnątrz - zamek, Bazylikę św. Jana, kościół Minorytów, ratusz. Czas wolny – możliwość skorzystania z kąpieli w basenach termalnych. Wizyta w Dolinie Pięknych Pań – miejscu składowania najlepszych win Egeru. Obiadokolacja z degustacją wina*. Powrót do Polski przez Słowację. (ok.230 km)

4 dzień - przyjazd do Polski. Planowany powrót do Krakowa około godz. 5.00. (ok. 350 km)

Cena obejmuje:
2 noclegi w hotelu**/ ***w Budapeszcie (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 2 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu.

Opłaty dodatkowe

*dopłata do 3 obiadokolacji (w tym jedna z degustacją wina) : 190 zł
dopłata do pokoju 1-os.: 160 zł
podatek na TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w około 7500 forintów na bilety wstępu , rejs i obligatoryjnego przewodnika miejskiego.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

2 noclegi w hotelu**/ ***w Budapeszcie (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 2 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 7500 forintów na bilety wstępu, rejs i obligatoryjnego przewodnika miejskiego.