BudapesztSymbol oferty: 50/18292/153/153
Lokalizacja Węgry Wycieczka Objazdowa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

Budapeszt, Szentendre, Eger

1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 3. Przejazd przez terytorium Słowacji do Budapesztu. Po drodze postój w Szentendre, miasteczku artystów. Spacer wąskimi i krętymi uliczkami, wśród nastrojowej i urokliwej zabudowy. Przyjazd do Budapesztu - przejazd koło Aquincuum (archeologiczne muzeum, zbudowane na terenie wykopalisk starożytnej osady rzymskiej. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (ok. 430 km)

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie stolicy Węgier: Wzgórze Gellerta (panorama miasta), Dzielnica Zamkowa (Baszta Rybacka, Kościół św. Macieja, Zamek Królewski), Śródmieście Pesztu (bulwary, uliczki z zabudową secesyjną i neoklasycystyczną, Bazylika św. Stefana, Parlament oraz plac Mille-nium. Czas wolny. Obiadokolacja*. Wieczorny rejs stateczkiem po Dunaju. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Egeru - słynącego z uprawy winnej lato-rośli i produkcji wina Egri Bikaver (Bycza Krew). Spacer po barokowym centrum miasta. Czas wolny - możliwość skorzystania z kąpieli w basenach termalnych. Wizyta w Dolinie Pięknej Pani (możliwość zakupu wina w jednej z piwniczek). Obiadokolacja z muzyką i degustacją wina*. Powrót do Polski przez Słowację. (ok.220 km)

4 dzień - przyjazd do Polski, planowany powrót do Krakowa około godz. 5:00. (ok. 370 km)

Cena obejmuje:
2 noclegi w hotelu**/ ***w Budapeszcie (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 2 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu.

^w tym terminie odbywają się Jarmarki Bożonarodzeniowe, powrót do Krakowaok.24,00

Opłaty dodatkowe

*Dopłata do 3 obiadokolacji (w tym jedna z degustacją wina) : 190 zł
Dopłata do pokoju 1-os.: 160 zł

Należy zaopatrzyć się w około 7500 forintów na bilety wstępu , rejs i obligatoryjnego przewodnika miejskiego.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

2 noclegi w hotelu**/ ***w Budapeszcie (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 2 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 7500 forintów na bilety wstępu, rejs i obligatoryjnego przewodnika miejskiego.