Capri, Neapol samolot z KrakowaSymbol oferty: 281/18292/110/110
Lokalizacja Włochy Capri
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa,wyjazd rodzinny
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

Capri, Pompeje, Neapol

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Neapolu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

2 dzień - śniadanie. Przepłynięcie statkiem na Capri - wyspę, na której łagodny, śródziem-nomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Pobyt połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego. Rejs wokół wyspy podczas którego można podziwiać piękne klify, groty morskie, zatoczki i pieczary. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Pompei - zwiedzanie miasta zastygłego w czasie na skutek zalania lawą. Przejazd do Bazyliki Matki Bożej Różańcowej w Pompejach. Przejazd do Neapo-lu - spacer po mieście: Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Castel Nuovo. Czas wolny. Przejście do nadbrzeża Santa Lucia, skąd rozpościera się widok na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusz. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 150 km)

4 dzień - śniadanie. Pobyt w Neapolu. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Polski. (ok. 100 km)

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 55x40x20cm), 3 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, opiekę pilota, przejazd autokarem lub busem, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2 h
Kraków – Balice wyloty godz. 15.30
Neapol wyloty godz. 16.50

Przeloty realizowane liniami Ryanair.

Opłaty dodatkowe

*Dopłata do 3-ch obiadokolacji: 150 zł
Dopłata do pokoju 1-os.: 380 zł.
Podatek na TFG: 10 zł

Dopłata do bagażu rejestrowanegodo 20 kg: 250 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 100 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnych przewodników, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wjazdy do miast, komunikację miejską, rejs statkiem na Capri i wokół wyspy, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelach *** (pokoje 2- lub 3-osobowe z łazienkami), 3 śniadania, opiekę pilota, przejazdautokarem lub busem wg programu, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyć się w ok. 100 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnych przewodników, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, inne opłaty lokalne, wjazdy do miast i komunikację miejską, rejs statkiem na Capri i wokól wyspy, zestaw tour guide.