Kraków i okoliceSymbol oferty: 118/18292/15/15
Lokalizacja Polska Wycieczka Objazdowa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel, orodek wypoczynkowy
Długość wycieczki 3 dni

Opis oferty

KRAKOW I OKOLICE

1 dzień – przyjazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem (Droga Królewska – Barbakan, Brama Floriańska, Rynek, ulica Grodzka i Kanonicza), Wawel. Przejazd do Wieliczki, zwiedzanie Kopalni Soli. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.40 km).

2 dzień – śniadanie. Przejazd do Oświęcimia. Zwiedzanie muzeum – Obozu Auschwitz Birkenau. Powrót do Krakowa. Spacer po Kazimierzu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.140 km)

3 dzień ** śniadanie. Wyjazd do Ojcowskiego Parku Narodowego. Spacer w Dolinie Prądnika, zwiedzanie Groty Łokietka, Zamku w Ojcowie i Pieskowej Skale. Obiad*. Powrót do miejsca zamieszkania. (ok.80 km).

** Wyjazd do Zakopanego. Spacer po Krupówkach, zwiedzanie Starego kościółka i cmentarza na Pęksowym Brzysku. Wyjazd kolejką na Gubałówkę, spacer. Powrót. (ok.250 km).
** Wyjazd do Sromowiec Wyżnych - Kątów, spływ łodziami flisackimi malowniczym przełomem Dunajca. Powrót. (ok.280 km).
** - Wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zwiedzanie zespołu klasztoru i kościoła Bernardynów, spacer po dróżkach kalwaryjskich. Przejazd do Wadowic, zwiedzanie miejsc związanych z osobą Papieża Jana Pawła II. Powrót. (ok.130 km).

Cena obejmuje: 2 noclegi w hotelu ** (pokoje 2,3 os. z łazienkami), 2 śniadania, bus lub autokar komfortowy, opiekę pilota , ubezpieczenie NNW.
Cena nie obejmuje dojazdu do i powrotu z Krakowa.

Opłaty dodatkowe

•Dopłata do 2 obiadokolacji i obiadu: 120,- zł.

Należy zaopatrzyć się w ok. 170 zł. na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

2 noclegi w hotelu ** (pokoje 2,3 -os. z łazienkami), 2 śniadania,buslub autokar komfortowy, opieka pilota , ubezpieczenieNNW. Należy zaopatrzyć się w ok. 170 zł. na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika.