Lizbona z wypoczynkiem samolot z KatowicSymbol oferty: 645/18292/400/400
Lokalizacja Portugalia Lizbona
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 9 dni

Opis oferty

Lizbona z wypoczynkiem

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku . Odprawa. Przylot do Lizbony . Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd komunikacją miejską, zwiedzanie Lizbony: klasztor Hieronimitów, wieża Belem, pomnik Odkrywców, dzielnica Expo z Oceanarium. Po południu przejazd komunikacją podmiejską do Cascais i Estoril - spacer po miasteczkach, wizyta w Casino. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Sintry – zwiedzanie pałacu królewski Paco Real oraz Da Pena i Castelo dos Mauros. Pobyt na najdalej na zachód Europy wysuniętym Przylądku Roca . Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Czas wolny na wypoczynek . Obiadokolacja*. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Przejazd do Lizbony - kontynuacja zwiedzania: Stare Miasto, dzielnica Alfama, katedra, wzgórze pałacowe San Jorge. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

6-7 dzień - śniadanie. Czas wolny na wypoczynek .Obiadokolacja*. Możliwość skorzystania z imprez fakultatywnych. Nocleg.

8 dzień – śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odlot do Polski .

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 7 noclegów w hotelu**** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 7 śniadań (bufet), opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 4.00 h wg czasu lokalnego
Katowice-Pyrzowice godz.17.55; Lizbona godz.21.30
( powrót do Katowic 9-go dnia o godz.02.15 )

Przelot liniami lotniczymi Wizzair

Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

[Opłaty dodatkowe]*Dopłata do 7 obiadokolacji: 470 zł
Dopłata do pok.1-os.: 690 zł
Podatek na TFG: 10 zł
Bagaż rejestrowany do 20 kg: 300 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 160 Euro na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, bus wg programu, system tour guide i obligatoryjnych przewodników lokalnych.

Bagaż można dokupić do 15 dni przed wylotem.

Atrakcje

Dostępne terminy

od 2018-10-03 do 2018-10-11 Cena: 2710 PLN/os

Wyposażenie

basen, TV, telefon, restauracja, sauna, klimatyzacja indywidualna, parking, bar, kawiarnia, sklep, sala konferencyjna

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe,bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 55x40x20cm), 7 noclegów w hotelu*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 7 śniadań (bufet), opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyć się w ok. 160 Euro na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, bus wg programu 5-go dnia, system tour guide, opłaty lokalneiobligatoryjnych przewodników lokalnych.