Lizbona z wypoczynkiem samolot z KatowicSymbol oferty: 645/18292/400/400
Lokalizacja Portugalia Lizbona
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 9 dni

Opis oferty

Lizbona z wypoczynkiem

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku . Odprawa. Przylot do Lizbony . Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd komunikacją miejską, zwiedzanie Lizbony: klasztor Hieronimitów, wieża Belem, pomnik Odkrywców, dzielnica Expo z Oceanarium. Po południu przejazd komunikacją podmiejską do Cascais i Estoril - spacer po miasteczkach, wizyta w Casino. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Sintry – zwiedzanie pałacu królewski Paco Real oraz Da Pena i Castelo dos Mauros. Pobyt na najdalej na zachód Europy wysuniętym Przylądku Roca . Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Czas wolny na wypoczynek . Obiadokolacja*. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Przejazd do Lizbony - kontynuacja zwiedzania: Stare Miasto, dzielnica Alfama, katedra, wzgórze pałacowe San Jorge. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

6-7 dzień - śniadanie. Czas wolny na wypoczynek .Obiadokolacja*. Możliwość skorzystania z imprez fakultatywnych. Nocleg.

8 dzień – śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odlot do Polski .

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 7 noclegów w hotelu**** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 7 śniadań (bufet), opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 4.00 h wg czasu lokalnego
Katowice-Pyrzowice godz.17.55; Lizbona godz.21.30
( powrót do Katowic 9-go dnia o godz.02.15 )

Przelot liniami lotniczymi Wizzair

Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

[Opłaty dodatkowe]*Dopłata do 7 obiadokolacji: 470 zł
Dopłata do pok.1-os.: 690 zł
Podatek na TFG: 10 zł
Bagaż rejestrowany do 20 kg: 300 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 160 Euro na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, bus wg programu, system tour guide i obligatoryjnych przewodników lokalnych.

Bagaż można dokupić do 15 dni przed wylotem.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

basen, TV, telefon, restauracja, sauna, klimatyzacja indywidualna, parking, bar, kawiarnia, sklep, sala konferencyjna

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe,bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 55x40x20cm), 7 noclegów w hotelu*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 7 śniadań (bufet), opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyć się w ok. 160 Euro na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, bus wg programu 5-go dnia, system tour guide, opłaty lokalneiobligatoryjnych przewodników lokalnych.