Lizbona samolot z KrakowaSymbol oferty: 644/18292/397/397
Lokalizacja Portugalia Lizbona
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

Opis oferty

Lizbona
Lizbona, Sintra, Fatima, Batalha, Nazare

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem . Odprawa. Przylot do Lizbony . Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd komunikacją miejską, zwiedzanie Lizbony: klasztor Hieronimitów, wieża Belem, pomnik Odkrywców, dzielnica Expo z Oceanarium. Po południu przejazd komunikacją podmiejską do Cascais i Estoril - spacer po miasteczkach, wizyta w Casino. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Sintry – zwiedzanie pałacu królewski Paco Real oraz Da Pena i Castelo dos Mauros. Pobyt na najdalej na zachód Europy wysuniętym Przylądku Roca . Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Fatimy – czas wolny na pobyt w sanktuarium. Przejazd do klasztoru w Batalha oraz pobyt Nazare – miejscowości położonej na klifie nad Oceanem Atlantyckim. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Przejazd do Lizbony - kontynuacja zwiedzania: Stare Miasto, dzielnica Alfama, katedra, wzgórze pałacowe San Jorge. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 4 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2 os. z łazienkami), 4 śniadania,
opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 4.15 h
Kraków Balice, wylot godz. 15.25
Lizbona wylot godz. 18.50

Przelot liniami lotniczymi Ryanair.

Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

[Opłaty dodatkowe]
*Dopłata do 4 obiadokolacji: 250 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 300 zł
Podatek na TFG: 10 zł
Bagaż rejestrowany do 20 kg: 300 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 160 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transport, opłaty lokalne, system tour guide i obligatoryjnego przewodnika.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 55x40x20cm),4 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2 os. z łazienkami), 4 sniadania,opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 160 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transport 4-go dnia, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne, system tour guide i obligatoryjnego przewodnika.