Lizbona samolot z WarszawySymbol oferty: 58/18292/357/357
Lokalizacja Portugalia Lizbona
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

Opis oferty

Lizbona / 5 dni
Lizbona, Cascais, Estoril, Sintra, Fatima

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Warszawa - Okęcie. Odprawa. Przylot do Lizbony .
Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Lizbony: Stare Miasto, dzielnica Alfama, katedra, wzgórze pałacowe San Jorge, klasztor Hieronimitów, wieża Belem, dzielnica Expo z Oceanarium. pomnik Chrystusa Króla.. Czas wolny. Obiadokolacja* . Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Dzień wolny na pobyt w Lizbonie lub przejazd komunikacją podmiejską do Cascais i Estoril - spacer, wizyta w Casino, odpoczynek na plaży nad Atlantykiem.
Fakultatywnie dla chętnych wycieczka do klasztorów w Alcobaca i Batalha oraz do Fatimy - czas wolny na pobyt w sanktuarium (za dopłatą 60 €, przy minimum 15 osobach) . Powrót do Lizbony. Obiadokolacja*. Nocleg

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Sintry – w 1995 r. wpisanej na listę UNESCO - zwiedzanie pałacu królewski Paco Real oraz Da Pena i Castelo dos Mauros. Pobyt na najdalej na zachód Europy wysuniętym Przylądku Roca . Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.


5 dzień
– śniadanie . Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odlot do Polski . Przylot na lotnisko Warszawa-Okęcie. Zakończenie imprezy

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 4 noclegi ze śniadaniami w hotelu**/*** (pokoje 2 os. z łazienkami), opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 4,15 h
Warszawa-Okęcie godz. 17,10 ;
Lizbona godz. 11:00.

Przelot liniami lotniczymi TAP
BAGAŻ:
- podręczny 1 sztuka do 8 kg i wymiarac 55x40x20 - bezplatnie
- główny rejestrowany 1 sztuka do 23 kg - w cenie

Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

Opłaty dodatkowe

*Dopłata do 4 obiadokolacji: 250 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 300 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 160 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, transport 4-go dnia i obligatoryjnego przewodnika.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem , opłaty lotniskowe,4 noclegize śniadaniami w hotelu **/*** (pokoje 2-,3-os. z łazienkami), opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażuNależy zaopatrzyć się w ok. 160 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, transport 4-go dnia, obligatoryjnego przewodnika i opłaty lokalne.ubezpieczenie KL ,NNW i bagażu.