Londyn – samolot z Krakowa 4 dniSymbol oferty: 53/18292/289/289
Lokalizacja Wielka Brytania Londyn
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

Londyn dla koneserów 4 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Londynu o Lądowanie na lotnisku Stansted.Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Przejazd do centrum, spacer po mieście: Downing Street, Trafalgar Square z kolumną Nelsona, Piccadilly Cirrus. Zwiedzanie British Museum. Obiadokolacja*. Nocleg

2 dzień - śniadanie. C.d. zwiedzania miasta: Buckingham Palace - siedziba rodziny królewskiej, uroczysta zmiana warty na dziedzińcu. Zwiedzanie miasta: gmach Parlamentu, Opactwo Westministerskie - miejsce koronacji królów Anglii, Twierdza Tower of London, Tower Bridge, Katedra św. Pawła. Obiadokolacja.* Wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Windsor Castle: apartamenty królewskie, domek dla lalek królowej Marii z 1924 r., kaplica św. Jerzego , spacer po ogrodach. Przejazd do Oxfordu –wizyta w Christchurch College (tu filmowano sceny do filmu Harry Potter i studiował Albert Einstein), spacer po mieście, czas wolny. Powrót do Londynu Obiadokolacja.* Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie (bagaże pozostają w hotelu). Spacer po City, finansowym centrum Anglii i Europy. Zwiedzanie muzeów londyńskich m.in. National Museum, Tate Modern lub Madame Tussauds. Czas wolny (możliwość podziwiania panoramy Londynu z London Eye). Rejs statkiem po Tamizie. Transfer na lotnisko. Odprawa Przelot do Polski.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi ze śniadaniami w hotelach**/*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW /czas lotu ca 2.35 h
Kraków - Balice, wyloty godz. 6:25;
Londyn-Stansted, wyloty godz.20,30

Rozkład lotów w okresie I-IV patrz strona www.soltur.pl

Przelot liniami lotniczymi Ryanair
BAGAŻ:
- mała torebka 35x20x20 cm - bezplatnie
- podręczny do 10 kg i wymiarach max. 55x40x20 cm - bezpłatnie
- rejestrowany 1 sztuka do 15 kg - doplata

Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

[INFORMACJE I OPŁATY DODATKOWE]*Dopłata do 3 obiadokolacji: 290 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 350 zł

Dopłata do bagażu (cena ustalana przez przewoźnika, może ulec zmianie)
Dopłata do bagażu rejestrowanego do 15 kg (maks. 81x119x119cm): w okresie IV-X - 180 zł, pozostałe terminy - 150zł
Bagaz podreczny w cenie - o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 mała torebka o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm
Bagaż można dokupić do 15 dni przed wylotem.

Należy zaopatrzyć się w ok. 195 GBP na bilety wstępu , obligatoryjnych przewodników , transport w 3-im dniu, transfer hotel - lotnisko – hotel i przejazdy komunikacją miejską.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

TV, telefon

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3noclegi w hotelu *** (pokoje 2,3 os. z łazienkami), 3 śniadania, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, opiekę pilota.Należy zaopatrzyć się w ok. 195 GBP na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, transferlotnisko – hotel - lotnisko, przejazdy komunikacją miejską w Londynie.