Lwów kresy wschodnieSymbol oferty: 15/18292/77/77
Lokalizacja Ukraina Wycieczka objazdowa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

Opis oferty

Ukraina
LWÓW – KRESY WSCHODNIE 5 dni Komfort
Lwów, Olesko, Poczajów, Krzemieniec, Zbaraż, Tarnopol, Kamieniec Podolski, Chocim, Stanisławów

1 dzień – odjazd autokaru z Krakowa o godz.6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy
nr 5. Przejazd przez terytorium Polski i Ukrainy. Przyjazd do Lwowa w godzinach popołudniowych. Pobyt na Kopcu Unii Lubelskiej – niezrównanie piękna panorama Lwowa. Spacer po Starym Mieście - Rynek, Ratusz, katedra ormiańska, cerkiew św. Jura, kaplica Boimów, katedra Wniebowzięcia NMP. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.(ok.350 km)

2 dzień – śniadanie. Pobyt w Olesku – zwiedzanie rezydencji Sobieskich. Przejazd do Poczajowa – zwiedzanie Poczajowskiej Ławry – jednego z najpiękniejszych zabytków na ziemi ukraińskiej. Pobyt w Krzemieńcu – zwiedzanie domu, w którym mieszkał Juliusz Słowacki. Przejazd przez Zbaraż do Tarnopola. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.300 km)

3 dzień – śniadanie. Zwiedzanie Tarnopola – kościół Dominikanów, cerkiew Narodzenia Pańskiego z płaczącą ikoną. Przyjazd do Kamieńca Podolskiego - zwiedzanie Kamieńca Podolskiego – ratusz, katedra łacińska, kościół Dominikanów, synagoga, twierdza kamieniecka. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.250 km)

4 dzień – śniadanie. Przejazd do Chocimia, po drodze pobyt na skalnym cyplu u zbiegu Dniestru i Zbrucza, gdzie leżą Okopy Św. Trójcy. Przyjazd do Chocimia – zwiedzanie jednej z największych w tej części Europy, strategicznych twierdz. Przyjazd do Stanisławowa – zwiedzanie barokowej kolegiaty, kościoła ormiańskiego obecnie cerkwi prawosławnej. Przyjazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.450 km)

5 dzień – śniadanie. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego oraz Cmentarza Orląt Lwowskich. Przekroczenie granicy ukraińsko - polskiej. Powrót do Krakowa ok. godz. 22.00.(ok.350 km)

CENA OBEJMUJE: 4 noclegi w hotelach *** (pokoje 2-os. z łazienkami), 4 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

Opłaty dodatkowe

*dopłata do 4 obiadokolacji: 200 zł
dopłata do pokoju 1-os.: 350 zł

Należy zaopatrzyć się w 25 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnego przewodnika, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

TV, telefon, restauracja

Świadczenia

4 noclegi w hotelach *** (pokoje 2-os. z łazienkami),4 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w 25 EUR na bilety wstępu oraz obligatoryjnego przewodnika, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.