Moskwa samolotSymbol oferty: 136/18292/640/640
Lokalizacja Rosja Moskwa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

ROSJA
Moskwa 4 dni

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku Warszawa Okęcie na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Moskwy. Przejazd przez centrum Moskwy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do centrum miasta. Spacer po Moskwie - Arbat, Kreml oraz ulica Twerska. Zwiedzanie Galerii Trietiakowskiej. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Moskwy - Grób Nieznanego Żołnierza, Cerkiew Chrystusa Zbawiciela, Plac Czerwony z soborem Wasyla Błogosławionego, Sobór Kazański, Teatr Wielki, Łubianka. Czas wolny. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.100 km)

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Warszawy.(ok. 50 km)

CENA OBEJMUJE: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu *** (pokoje 2-os. z łazienką), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL,NNW i bagażu.

Opłaty dodatkowe

* Dopłata do 3-ch obiadokolacji: 150 zł.
Dopłata do pokoju 1-os.: 400 zł.
Podatek na TFG: 10 zł

Koszt wizy rosyjskiej 350 zł.

Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w Moskwie, transfery lotnisko- hotel - lotnisko, inne opłaty lotniskowe, zestaw tour guide.

Godziny zbiórek i wylotów podano w czasach lokalnych.

Warunki ubiegania się o wizę rosyjską: dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy z
1 zdjęciem i paszport / ważny minimum pół roku od daty wjazdu do Rosji/ należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przeot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 3 noclegi w hotelu *** (pokoje 2-osobowe z łazienką), 3 śniadania, przelot samolotem, opłaty lotniskowe, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagazu.Należy zaopatrzyc się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, obligatoryjnego przewodnika w Moskwie, transferylotnisko-hotel-lotnisko, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.