Paryż i zamki nad Loarą samolot z Krakowa 5 dniSymbol oferty: 577/18292/686/686
Lokalizacja Francja Paryż
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

[Program]Paryż z zamkami nad Loarą 5 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Paryża. Przejazd do Wersalu. Zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz spacer po ogrodach. Objazd dzielnicy la Defense. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Wieczorem spacer ulicami paryskiego Montmartru: Place duTertre, Moulin Rouge, Bazylika Sacre Coeur. Możliwość wyjścia do jednego z paryskich kabaretów ( po wcześniejszej rezerwacji w biurze). Obiadokolacja *. Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Paryża: Wyspa La Cite z katedrą Notre Dame, Świętą Kaplicą, L’Hotel de Ville, Centrum Pompidou, spacer po Dzielnicy Łacińskiej. Obiadokolacja*. Czas wolny. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Wjazd na Wieżę Eiffla. Zwiedzanie Muzeum Luwru. Obiadokolacja*. Wieczorem spacer Polami Elizejski-mi, Place d Etoile, Place Concorde. ”Paryż nocą”- rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień – śniadanie. Całodniowa wycieczka w dolinę Loary. Zwiedzanie wnętrz zamków w Blois i Chenonceaux oraz postoje przy zamkach w Chambord i Amboise. Powrót do Paryża. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski. Zakończenie imprezy

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg o wymiarach (55x40x20 cm) 4 noclegi w hotelu** (pokoje 2-os. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2:15 h/
Lotnisko Kraków-Balice wyloty godz. 07:20 ; wyloty z Paryża - CDG. godz. 12:35
[Informacje i Opłaty dodatkowe]
*dopłata do 4 obiadokolacji: 290 zł
Dopłata do pokoju 1-osob.: 400 zł
podatek TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 195 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską obligatoryjnych przewodników oraz transfery lotnisko - hotel - lotnisko.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg o wymiarach (55x40x20 cm) 4 noclegi w hotelu** (pokoje 2-os. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.