Porto samolot z Krakowa 4 dniSymbol oferty: 642/18292/392/392
Lokalizacja Portugalia Porto
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

PORTO - Braga 4 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Odprawa. Przylot do Porto . Wyjazd do Bragi – „miasta bisku-pów” (kościół Bom Jesus do Monte, katedra).Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie . Zwiedzanie słynącego z mostów Porto - spacer po mieście: most de Dom Luis I, kościół św. Klary, Katedra, Kościół św. Franciszka, Pałac Giełdy, dworzec Sao Bento. Wizyta w zabytko-wej księgarni Lello & Irmao, która zainspirowała autorkę książek o Harrym Potterze . Czas wolny. Obiadokolacja* . Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd do miasteczka Matosinhos - spacer do fortu Castelo do Queijo, czas wolny na plażowanie. Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs statkiem po rzece Duero, skąd podziwiać można panoramę miasta oraz wizyta w piwnicach, gdzie dojrzewają doskonałe portugalskie wina - degustacja słynnego porto. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień – śniadanie w formie suchego prowiantu.Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Polski. Zakończenie imprezy

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi ze śniadaniami w hotelu**/*** (pokoje 2-,3- os. z łazienkami), opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 3,35 h
Kraków – Balice wyloty godz. 12:00
Porto wyloty godz.7,00

Przelot liniami lotniczymi Ryanair
BAGAŻ:
- mała torebka 35x20x20 cm - bezplatnie
- podręczny do 10 kg i wymiarach max. 55x40x20 cm - bezpłatnie
- rejestrowany 1 sztuka do 15 kg - doplata

Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.
[Opłaty dodatkowe]*dopłata do 3 obiadokolacji: 210 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 300 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 160 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnego przewodnika.

Dopłata do bagażu (cena ustalana przez przewoźnika, może ulec zmianie)
Dopłata do bagażu rejestrowanego do 15 kg (maks. 81x119x119cm): w okresie VII-X - 200 zł, pozostałe terminy - 180zł
Bagaz podreczny w cenie - o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 mała torebka o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm
Bagaż można dokupić do 15 dni przed wylotem.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

basen, TV, telefon, restauracja, parking, sala telewizyjna

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi ze śniadaniami w hotelu**/*** (pokoje 2-,3- os. z łazienkami), opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 160 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalnei obligatoryjnego przewodnika