Praga, Wiedeń, BudapesztSymbol oferty: 48/18292/178/178
Lokalizacja Czechy Wycieczka Objazdowa
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

Opis oferty

Praga, Wiedeń, Budapeszt

1 dzień - odjazd autokaru o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 1 . Podróż przez Czechy. Przyjazd do Pragi w godzinach popołudniowych - spacer po Starym Mieście (Rynek, Ratusz Staromiejski) i Josefovie (dzielnica żydowska) do Placu Wacława. Obiadokolacja*. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg. (ok. 450 km)

2 dzień - śniadanie. Kontynuacja zwiedzania miasta - kompleks Hradczan (zamek, Katedra św. Wita, Złota Uliczka), Mala Strana (dzielnica kupców niemieckich), Most Karola. Po południu wyjazd do Austrii. Przejazd do Wiednia na Wzgórze Kahlenberg (panorama miasta, kościółek z pamiątkami dot. króla Jana Sobieskiego). Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. (ok. 350 km)

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Wiednia: objazd Ringiem i spacer po Starym Mieście (Hofburg - zimowa rezydencja Habsburgów, ulica Kärtnerstrasse, Opera, Katedra św. Szczepana). Późnym popołudniem wyjazd na Węgry. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie. Nocleg. (ok. 250 km)

4 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu: Wzgórze Gellerta (panorama miasta), Dzielnica Zamkowa (Baszta Rybacka, kościół Macieja, Zamek Królewski), Śródmieście Pesztu (bulwary, uliczki z zabudową secesyjną i neoklasycystyczną, Bazylika św. Stefana, Parlament, Plac Millenium), Wyspa św. Małgorzaty. Czas wolny. Rejs stateczkiem po Dunaju. W godzinach wieczornych (ok. 21.00) wyjazd z Budapesztu, nocna podróż przez Słowację. (ok. 100 km)

5 dzień - przyjazd do Polski. Powrót do Krakowa ok. godz. 5.00. (ok. 350 km)

Cena obejmuje:
3 noclegi w hotelach**/***, w tym: 1 w Pradze, 1 w Budapeszcie, 1 w okolicach Wiednia (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 3 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu.

Opłaty dodatkowe

*Dopłata do 3 obiadokolacji: 160 zł
Dopłata do pokoju 1-os.: 210 zł
Podatek na TFG: 10 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 700 KCZ, 25 €, 4500 forintów na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników miejskich oraz zestaw tour guide.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

3 noclegi w hotelach**, w tym 1 w Pradze, 1 w Budapeszcie, 1 k. Wiednia (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 700 KCZ, 25 €, 4500 forintów na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników miejskich.