Saint Petersburg samolot z WarszawySymbol oferty: 247/18292/93/93
Lokalizacja Rosja Sankt Petersburg
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

Rosja
Saint Petersburg 4 dni

1 dzień – zbiórka na lotnisku Warszawa Okęcie na 2 godziny przed odlotem samolotu.Odprawa. Przylot do St. Petersburga. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Peterhofu – letniej rezydencji Piotra Wielkiego. Przejazd do St. Petersburga- zwiedzanie twierdzy Pietropawłowskiej z soborem św. Piotra i Pawła, Soboru Kazańskiego i św. Izaaka, Klasztoru Smolnego. Rejs statkiem po Newie. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.50 km).

3 dzień – śniadanie. Przejazd do Carskiego Sioła – zwiedzanie rezydencji carycy Katarzyny. Przejazd do St. Petersburga – zwiedzanie Pałacu Zimowego i Ermitażu. Obiadokolacja. Nocleg.(ok.100 km)

4 dzień – śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez centrum St. Petersburga - spacer Newskim prospektem.. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Polski.(ok.50 km)

CENA OBEJMUJE: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu *** (pokoje 2-os. z łazienką), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW /czas lotu ca 2.00 h/
Warszawa Okęcie wyloty godz.14.30
St. Petersburg wyloty godz. 18.05

Dopłata za bagaż rejestrowany zgodnie z cennikiem przewoźnika /info na www.soltur.pl/

Opłaty dodatkowe

* Dopłata do 3 obiadokolacji:150 zł
Dopłata do pokoju 1-os.: 350 zł
Podatek na TFG: 10 zł

Koszt wizy rosyjskiej 350 zł.

Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w St. Petersburgu, komunikację miejską, rejs po Newie, transfery z/na lotnisko.

Godziny zbiórki i wylotów podano w czasach lokalnych.

Warunki ubiegania się o wizę rosyjską: dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy z 1 zdjęciem i paszport / ważny minimum pół roku od daty wyjazdu z Rosji/ należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy.

Atrakcje

Dostępne terminy

od 2018-08-23 do 2018-08-26 Cena: 2660 PLN/os

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegI w hotelu *** (pokoje 2-os. z łazienką), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w St. Petersburgu, komunikację miejską, rejs po Newie, transfery z/na lotnisko, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.