Saint Petersburg samolot z WarszawySymbol oferty: 247/18292/93/93
Lokalizacja Rosja Sankt Petersburg
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

Rosja
Saint Petersburg 4 dni

1 dzień – zbiórka na lotnisku Warszawa Okęcie na 2 godziny przed odlotem samolotu.Odprawa. Przylot do St. Petersburga. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Peterhofu – letniej rezydencji Piotra Wielkiego. Przejazd do St. Petersburga- zwiedzanie twierdzy Pietropawłowskiej z soborem św. Piotra i Pawła, Soboru Kazańskiego i św. Izaaka, Klasztoru Smolnego. Rejs statkiem po Newie. Obiadokolacja*. Nocleg.(ok.50 km).

3 dzień – śniadanie. Przejazd do Carskiego Sioła – zwiedzanie rezydencji carycy Katarzyny. Przejazd do St. Petersburga – zwiedzanie Pałacu Zimowego i Ermitażu. Obiadokolacja. Nocleg.(ok.100 km)

4 dzień – śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez centrum St. Petersburga - spacer Newskim prospektem.. Transfer na lotnisko. Wylot z St. Petersburga godz. 18.05. Przylot do Warszawy godz. 19.05.(ok.50 km)

CENA OBEJMUJE: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu *** (pokoje 2-os. z łazienką), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

Opłaty dodatkowe

* Dopłata do 3 obiadokolacji:150 zł.

Dopłata do pokoju 1-os.: 350 zł.

Koszt wizy rosyjskiej 300 zł.

Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w St. Petersburgu, komunikację miejską, rejs po Newie, transfery z/na lotnisko.

Godziny zbiórki i wylotów podano w czasach lokalnych.

Warunki ubiegania się o wizę rosyjską: dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy z 1 zdjęciem i paszport / ważny minimum pół roku od daty wyjazdu z Rosji/ należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

Cena obejmuje:przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegI w hotelu *** (pokoje 2-os. z łazienką), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w St. Petersburgu, komunikację miejską, rejs po Newie, transfery z/na lotnisko, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.Godziny zbiórki i wylotów podano w czasach lokalnych.