San Giovanni Rotondo samolot z KrakowaSymbol oferty: 279/18292/253/253
Lokalizacja Włochy Neapol
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Opis oferty

San Giovanni Rotondo
San Giovanni Rotundo, Pompeje, Capri, Neapol

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Neapolu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotundo - zwiedzanie Starego i Nowego sanktuarium.
Przejazd do Monte San Angelo – Sanktuarium św. Michała Archanioła. Przejazd do Pompei - zwiedzanie miasta zastygłego w czasie, na skutek zalania lawą. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 250 km)

3 dzień - śniadanie. Przepłynięcie statkiem na Capri - wyspę, na której łagodny, śródziem-nomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Pobyt połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego. Rejs wokół wyspy podczas którego można podziwiać piękne klify, groty morskie, zatoczki i pieczary. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Neapolu – spacer po mieście: Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Castel Nuovo. Przejście do nadbrzeża Santa Lucia, skąd rozpościera się widok na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusz. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Krakowa. (ok. 50 km)

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny, 3 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, 2 obiadokolacje, przejazd busem lub autokarem na trasie Neapol - San Giovanni Rotondo - Neapol, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2 h
Kraków Balice , wyloty godz. 15.30
Neapol, wyloty godz.16.50

Przelot liniami lotniczymi EasyJet.

Bagaż podręczny do 10 kg i wymiarach nie przekraczających 55cm x 40 cm x 20 cm

UWAGA! Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

Opłaty dodatkowe

Dopłata do pokoju 1-osob.: 220 zł
Podatek na TFG: 10 zł

Dopłata do bagażu rejestrowanego: 250 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 125 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, wjazdy do miast i przejazdy komunikacją miejską, prom na Capri i wokół wyspy, transfer hotel - lotnisko – hotel, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe,3 noclegi w hotelach *** (pokoje 2- lub 3-osobowe z łazienkami), 3 śniadania,opiekę pilota, przejazdautokarem lub busem na trasie Neapol-San Giovanni Rotondo-Neapol, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyć się w ok. 125 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnych przewodników, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wjazdy do miast i komunikację miejską, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.