Sardynia wyspa magicznaSymbol oferty: 524/18292/366/366
Lokalizacja Włochy Inne
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 8 dni

Opis oferty

Sardynia – wyspa magiczna 8 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed odlotem samolotu. Przelot na Sardynię. Transfer do hotelu . Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Alghero, miasta zwanego małą Barceloną, słynącego z wyrobów z korala, katalońskich przysmaków oraz pięknych widoków. Spacer i zwiedzanie miasta. Czas wolny. Fakultatywnie możliwość popłynięcia łodzią do Groty Neptuna, jednej z najpiękniejszych w Basenie Morza Śródziemnego. Następnie przejazd do Castelsardo - zwiedzanie typowej sardyńskiej wioski rybackiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg .

3 dzień – śniadanie. Przeprawa promowa na wyspę – La Maddalena – jednej z najpiękniejszych wysp Arcipelagu Della Maddalena i spacer po stolicy wyspy. Powrót na Sardynię i przejazd wzdłuż Costa Smeralda- Szmaragdowego Wybrzeża. Następnie spacer po Porto Cervo – jednej z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych Sardynii. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień – śniadanie. Przejazd do Sassari - zwiedzanie drugiego co wielkości miasta Sardynii - uniwersytet, romańskie kościoły Santa Maria di Betlem i Santa Donata, katedra. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

5- 6 dzień - śniadanie. Czas przeznaczony na odpoczynek i relaks. Obiadokolacja. Nocleg

7 dzień – śniadanie. . Przejazd do Barumini, jednego z najlepiej zachowanych kompleksów z epoki cywilizacji nuragów Su Nuraxi, wpisanego na listę UNESCO. Przejazd do Cagliari - stolicy Sardynii. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

8 dzień – śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Spacer po dzielnicy Castello, mury obronne, Wieża Słonia, katedrę w stylu toskańskim. Czas wolny w jednej z dzielnic Cagliari.Transfer na lotnisko. Odlot do Krakowa.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 7 noclegów na Sardynii w hotelach*** (pokoje 2-osob. z łazienkami), 7 śniadań, 7 obiadokolacji, transfery w czasie pobytu zgodnie z programem, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW/ czas lotu ca 2.30
Kraków Balice, wyloty godz. 21:25
Cagliari, wyloty godz. 18:30

Przelot realizowany jest liniami Ryanair.

UWAGA!: Kolejność zwiedzania i godziny wylotu mogą ulec zmianie.

Opłaty dodatkowe

Dopłata do pokoju 1-osob. : 650 zł
dopłata do bagażu rejestrowanego (V, X): 200 zł
dopłata do bagażu rejestrowanego (VI-IX): 300 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 120 EUR na bielty wstepu i obligatoryjnych przewodników oraz transfery lotnisko-hotel-lotnisko.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

Cena obejmuje: przelotsamolotem, opłaty lotniskowe, 7 noclegów w hotelu *** ( pokoje 2-osobowe z łazienkami), 7 śniadań, 7 obiadokolacji, opiekę pilota, transfery zgodnie z programem, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok.120 EUR na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników oraz tranfer lotnisko-hotel-lotnisko.