Sztokholm z wizytą u Wazów samolot z KrakowaSymbol oferty: 129/18292/296/296
Lokalizacja Szwecja Sztokholm
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

[Program imprezy]Sztokholm - z wizytą u Wazów / 4 dni

1 dzień - zbiórka na lotnisku w Krakowie – Balicach 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Sztokholmu. Lądowanie w Sztokholmie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. -. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Punkt widokowy na najwyżej położoną wyspę Sztokholmu - Sodermalm, Stare Miasto (m.in. katedra, kościół niemiecki, Ridarholmskyrkan). Przejazd na wyspę Djurgarden, zwiedzanie: Muzeum Okrętu Wojennego Waza. Czas wolny. Zwiedzanie Ratusza Sztokholmskiego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.* Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Sigtuny. Zwiedzanie miasteczka: m.in. ruiny XII wiecznych granitowych kościołów, zamek Rosenbergów, ratusz. Przejazd do Uppsali, położonej 70 km na północ od Sztokholmu. Zwiedzanie katedry, spacer po miasteczku. Następnie przejazd do miasteczka Mariefred. Zwiedzanie renesansowego Zamku Gripsholm, miejsca narodzin Zygmunta III Wazy. Powrót do Sztokholmu. Obia-dokolacja.* Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Zwiedzanie najstarszego w Europie skansenu na wyspie Djurgarden.
następnie spacer po ogrodach i zwiedzanie Pałacu Królewskiego. Transfer na lotnisko. Przelot do Krakowa. Zakończenie imprezy.

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu**/*** w Sztokholmie, 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW: (czas lotu ca 1:50 h)
Kraków- Balice:, wylot godz. 18:10
Sztokholm - Skavsta:, wylot godz.22:00

Przelot liniami Ryanair
Bagaz podreczny w cenie - o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 mała torebka o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm
Bagaż rejestrowany do 15 kg (maks. 81x119x119cm)- za dopłatą
[OPŁATY dodatkowe]*dopłata do 2 obiadokolacji: 290 zł
dopłata do pokoju 1 os.:390 zł

Dopłata do bagażu (cena ustalana przez przewoźnika, może ulec zmianie)
Dopłata do bagażu rejestrowanego do 15 kg (maks. 81x119x119cm): - 210 zł,
Bagaz podreczny w cenie - o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 mała torebka o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm
Bagaż można dokupić do 15 dni przed wylotem.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

telefon, restauracja

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny, 3 noclegi w hotelu**/*** w Sztokholmie, 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 1700 SEK na bilety wstępu, obligatoryjnego przewodnika, transferlotnisko-hotel- lotnisko i bilety komunikacji miejskiej.