Portugalia wycieczka pobytowo objazdowaSymbol oferty: 695/18292/382/382
Lokalizacja Portugalia Inne
Rodzaj wycieczki Brak informacji
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 8 dni

Opis oferty

Porto-Coimbra-Fatima-Bathala-Nazare-Lizbona-Sintra-
Przylądek Roca
12.09 – 19.09.2018

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Warszawa Okęcie godz.13.10. Odprawa. Wylot godz. 15.10. Przylot do Lizbony , a następnie do Porto. Przylot godz. 22.10. Przejazd do hotelu***. Zakwaterowanie. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Przyjazd do Porto– miasta wpisanego na listę UNESCO - spacer po Starym Mieście – most Ponte Dom Luis I, dzielnica Ribeira, dworzec Sao Bento, katedra Se, Pałac Giełdy. Przejazd do Coimbry – byłej stolicy Portugalii . Przejazd do hotelu** w Fatimie. Obiadokolacja. Udział w modlitwie różańcowej. Nocleg.

3 dzień –śniadanie. Czas na pobyt w Sanktuarium. Wycieczka do klasztoru Dominikanów Batalha oraz pobyt na klifie w Nazare. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Udział w modlitwie różańcowej i procesji. Nocleg.

4 dzień – śniadanie. Przejazd do Lizbony – zwiedzanie stolicy i okna na świat Portugalii, klasztor św. Hieronimitów, Wieża Belem, Stare Miasto, dzielnica Alfama, katedra, wzgórze pałacowe San Jorge. Przejazd do hotelu*** . Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień – 7 dzień - śniadanie. Pobyt w hotelu nad morzem . Możliwość wycieczek do /Sintry – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO – zwiedzanie pałacu królewskiego Paco Real oraz wznoszącego się na wzgórzu pałacu Da Pena; pobyt na najdalej na zachód Europy wysuniętym Przylądku Roca. Przejazd komunikacją miejską do Cascais i Estorii – spacer po miasteczkach. Obiadokolacja. Nocleg w hotelu ***.

8 dzień - wczesne śniadanie. Transfer na lotnisko w Lizbonie. Odprawa. Odlot godz. 09.35 . Przylot na lotnisko Warszawa Okęcie godz. 14.25.

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10kg / o wymiarach 55 x 40 x 20 cm/, bagaż rejestrowany do 20 kg, 7 noclegów w hotelach **/ *** (pokoje 2-os. z łazienkami)/, 7 śniadań (bufet), 6 obiadokolacji, 3 obiady, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, opłatę TFG.

Opłaty dodatkowe

Dopłata do pok.1-os.: 690 zł

Należy zaopatrzyć się w ok. 80 EURO na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską, obligatoryjnych przewodników lokalnych, dopłatę do obiadów.

Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10kg / o wymiarach 55 x 40 x 20 cm/,bagaż rejestrowany do 20 kg, 7 noclegów w hotelach **/ *** (pokoje 2-os. z łazienkami)/, 7 śniadań (bufet), 6 obiadokolacji, 3 obiady, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, opłatę TFG. Należy zaopatrzyć się w ok. 80 EURO na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską, obligatoryjnych przewodników lokalnych, dopłatę do obiadów.