Amsterdam i okoliceSymbol oferty: AMSTERDAM I OKOLICE PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Holandia
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 3 dni

Amsterdam i okolice                                                                                                                                                                                                  3 dni

 

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice. Odprawa. Przylot do Eidhoveen. Przejazd do Amsterdamu. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. (ok. 120 km)

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Amsterdamu: Rijksmuseum i Muzeum van Gogha, Szlifiernia Diamentów (możliwość zakupów). Wizyta w Browarze Heineken - degustacja piwa. Jednogodzinny rejs tramwajem wodnym po kanałach miasta. Spacer po starym centrum (m.in. dzielnica Waterloo Plain z Placem Rembrandta, Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Nieuwmarkt). Czas wolny. Dla chętnych wizyta w Muzeum Figur Woskowych lub Muzeum Anny Frank. Obiadokolacja*. Spacer po dzielnicy Czerwonych Świateł. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień - śniadanie. Transfer na lotnisko w Eindhoven (ok. 190 km).  Po drodze postój w Kinderdijk (spacer po „wsi wiatraków”)  i  Rotterdamie (panorama  miasta z Euromasztu, przejazd przez nowoczesne centrum). Po drodze także krótki postój w wytwórni sera i sabotów. Przejazd na lotnisko. Odprawa. Przelot  do Krakowa.

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny (wym.40x20x25 cm), 2 noclegi w hotelu **/*** (pokoje 2,3 os. z łazienkami),  2 śniadania, opiekę pilota,  ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

Należy zaopatrzyć się w ok. 140 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, obligatoryjnego przewodnika.  


Dostępne terminy