Andaluzja 5 dniSymbol oferty: ANDALUZJA PAX HB/SOLTUR/
Lokalizacja Hiszpania
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

ANDALUZJA   5  DNI

Malaga, Gibraltar, Ronda, Sevilla, Kordoba, Granada


1 dzień

Spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Malagi. Spacer po mieście: Alkazaba - pałac mauretański, centrum miasta z Katedrą. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień 

Śniadanie. Przejazd na Gibraltar, spacer po enklawie angielskiej na Półwyspie Iberyjskim (Skała Gibraltarska, rezerwat magotów - jedynych żyjących na wolności na kontynencie europejskim małp, fortyfikacje, jaskinie St.Michel). Przejazd do Rondy - dawnej osady obronnej na skraju wąwozu (specyficzne kamienice, monumentalny most Puento Nuevo, kolegiata Santa María la Mayor, legendarny pałac de Mandragón, najstarsza arena corridy). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Całodniowa wycieczka do Sewilli (Katedra i Wieża La Giralda, Królewski Alcazar) i Kordoby (unikatowy meczet, Juderia, ogrody pałacowe). Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Przejazd do Granady, zwiedzanie zespołu pałacowego władców mauretańskich Alhambry i ich letniej siedziby Generalife. Spacer po dzielnicach: Katedralnej i arabskiej Albayzin. Czas wolny. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

5 dzień

Śniadanie.  Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym. Transfer na lotnisko. Odlot do Polski . Przylot na lotnisko Kraków-Balice.


 

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg o wymiarach 40x25x20 cm, lokalny bus komfortowy (wycieczki 2 - 4 dzień), 4 noclegi w hotelu*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 4 śniadania, 4 obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU EUROPA (KL, NNW i bagażu), opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do bagażu oraz pokoju 1-osobowego Należy zaopatrzyć się w ok. 200 € na bilety wstępu, komunikację miejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.
 


Dostępne terminy