Andaluzja 5 dniSymbol oferty: ANDALUZJA 5 DNI PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Hiszpania
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

Andaluzja                                                                                                                                                                                                                   5 dni

Malaga, Gibraltar, Ronda, Sevilla, Kordoba, Granada

 

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Malagi. Spacer po mieście: Alkazaba - pałac mauretański, centrum miasta z Katedrą. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień  - śniadanie. Przejazd na Gibraltar, spacer po enklawie angielskiej na Półwyspie Iberyjskim (Skała Gibraltarska, rezerwat magotów - jedynych żyjących na wolności na kontynencie europejskim małp, fortyfikacje, jaskinie St.Michel). Przejazd do Rondy - dawnej osady obronnej na skraju wąwozu (specyficzne kamienice, monumentalny most Puento Nuevo, kolegiata Santa María la Mayor, legendarny pałac de Mandragón, najstarsza arena corridy). Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Całodniowa wycieczka do Sewilli (Katedra i Wieża La Giralda, Królewski Alcazar)

i Kordoby (unikatowy meczet, Juderia, ogrody pałacowe). Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Granady, zwiedzanie zespołu pałacowego władców mauretańskich Alhambry i ich letniej siedziby Generalife. Spacer po dzielnicach: Katedralnej

i arabskiej Albayzin. Czas wolny. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg

5 dzień – śniadanie.  Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym. Transfer na lotnisko. Odlot do Polski . Przylot na lotnisko Kraków-Balice.

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny o wym.40x20x25 cm, lokalny bus komfortowy (wycieczki 2 - 4 dzień), 4 noclegi w hotelu*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

Należy zaopatrzyć się w ok. 220 € na bilety wstępu, komunikację miejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.


Dostępne terminy