Andaluzja z wypoczynkiemSymbol oferty: ANDALUZJA Z WYPOCZYNKIEM PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Hiszpania
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

Andaluzja z wypoczynkiem                                8 dni

Malaga, Gibraltar, Ronda, Sevilla, Kordoba, Granada

 

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Malagi. Transfer z lotniska do Malagi. Spacer po mieście: Alkazaba - pałac mauretański, centrum miasta z Katedrą. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2-4 dzień – śniadanie. Wypoczynek nad M. Śródziemnym. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień  - śniadanie. Przejazd na Gibraltar, spacer po enklawie angielskiej na Półwyspie Iberyjskim (Skała Gibraltarska, rezerwat magotów - jedynych żyjących na wolności na kontynencie europejskim małp, fortyfikacje, jaskinie St.Michel). Przejazd do Rondy - dawnej osady obronnej na skraju wąwozu (specyficzne kamienice, monumentalny most Puento Nuevo, kolegiata Santa María la Mayor, legendarny pałac de Mandragón, najstarsza arena corridy). Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

6 dzień - śniadanie. Całodniowa wycieczka do Sewilli (Katedra i Wieża La Giralda, Królewski Alcazar) i Kordoby (unikatowy meczet, Juderia, ogrody pałacowe). Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg

7 dzień - śniadanie. Przejazd do Granady, zwiedzanie zespołu pałacowego władców mauretańskich Alhambry i ich letniej siedziby Generalife. Spacer po dzielnicach: Katedralnej i arabskiej Albayzin. Czas wolny. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg

8 dzień – śniadanie (suchy prowiant).Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Krakowa.

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny o wymiarach (40x20x25cm) lokalny bus komfortowy (wycieczki 5 - 7 dzień), 7 noclegów w hotelu*** (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 7 śniadań, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

Należy zaopatrzyć się w ok. 200 EUR na bilety wstępu, komunikację miejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.


Dostępne terminy