Ateny z wypoczynkiem na PeloponezieSymbol oferty: ATENY Z WYPOCZYNKIEM NA PELOPONEZIE PAX HB/SOLTUR/
Lokalizacja Grecja
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

Ateny z wypoczynkiem na  Peloponezie                                                                                                                                                                   8 dni

 

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed planowanym odlotem. Przelot samolotu do Aten. Objazd miasta. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w Atenach. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie miasta: Akropol, Teatr Dionizosa, Świątynia Zeusa Olimpijskiego, Agora grecka i rzymska, biblioteka Hadriana, Stadion Olimpijski. Obiadokolacja w jednej z tawern na ateńskiej Place, tzw. wieczór grecki. Plac Monastiraki, Katedra Stara i Nowa, Plac Sindagma, zmiana warty przed gmachem Parlamentu. Przejazd na Peloponez. Po drodze postoj nad Kanalem Korynckim. Zakwaterowanie w Tolo.

3 dzień – śniadanie. Zwiedzanie Myken ze słynną ”Lwią Bramą” i Grobowcem Agamemnona, następnie antycznego teatru w Epidauros. Obiadokolacja.  Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień- śniadanie. Czas wolny, możliwość plażowania. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Czas wolny.Obiadokolacja. Nocleg.

6-7 dzień- śniadania. Czas wolny na plażowanie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Obiadokolacja. Nocleg.

8 dzień- śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski. Zakończenie imprezy.

 przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż rejestrowany (23 kg) i podręczny (8 kg), autokarowa wycieczka do Myken i Epidauros, 6 noclegów w Tolo i 1 noc w Atenach ze śniadaniami i obiadokolacjami w hotelu*** (pokoje 2,3-os. z łazienkami), opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL , NNW i bagażu.


Cena zawiera:

 przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż rejestrowany i podręczny, autokarowa wycieczka do Myken i Epidauros, 6 noclegów w Tolo i 1 noc w Atenach ze śniadaniami i obiadokolacjami w hotelu*** (pokoje 2,3-os. z łazienkami), opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL , NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

Należy zaopatrzyć się w ok. 100 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, komunikację miejską


Dostępne terminy