Barcelona z wypoczynkiem na Costa Brava wylot z KatowicSymbol oferty: BARCELONA Z WYPOCZYNKIEM NA COSTA BRAVA Z KATOWIC PAX HB/SOLTUR/
Lokalizacja Hiszpania
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 8 dni

Barcelona z wypoczynkiem na Costa Brava wylot z Katowic

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Barcelony.  Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiad. Wycieczka do Montserrat - klasztoru w górach i na spektakl „Grające fontanny” w Barcelonie (za dopłatą ok. 50 EUR, przy min. 15 osobach). Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd kolejką do Barcelony, zwiedzanie: dzielnica gotycka z katedrą, port, Oceanarium, stadion Camp Nou/ zewnątrz/, Wzgórze Montjuich, Las Ramblas, kościół Sagrada Familia, park Güell. Czas wolny. Powrót do hotelu kolejką. Obiadokolacja. Nocleg.

4 - 5 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg. Możliwość realizacji wycieczek fakultatywnych.

6 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg

8 dzień – śniadanie . Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny.  Obiadokolacja. Objazd miasta busem lub autokarem. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski.

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny (wym.40x30x20 cm), 7 noclegów w hotelu *** (pokoje 2-,3-os. z łazienką), 7 śniadań, 6 obiadokolacji i 1 obiad, opieka pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

podatku na TFG:10 zł dodatkowo płatnych opcji dopłat do pokoju 1-osobowego i dopłat do bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 170 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, opłaty lokalne, transfer lotnisko - hotel - lotnisko.IMPREZY FAKULTATYWNE: wieczór flamenco (ok. 45 EUR), turniej rycerski (ok.45 EUR), rejs stateczkiem (ok. 45 EUR), wycieczka do Andory (ok. 65 EUR).


Dostępne terminy