Barcelona z wypoczynkiem na Costa Brava wylot z KrakowaSymbol oferty: BARCELONA Z WYPOCZYNKIEM NA COSTA BRAVA Z KRAKOWA PAX HB/SOLTUR/
Lokalizacja Hiszpania
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 8 dni

Barcelona z wypoczynkiem na Costa Brava wylot z Krakowa                           8 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Barcelony.  Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiad. Wycieczka do Montserrat - klasztoru w górach i na spektakl „Grające fontanny” w Barcelonie (za dopłatą ok. 50 EUR, przy min. 15 osobach). Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przejazd kolejką do Barcelony, zwiedzanie: dzielnica gotycka z katedrą, port, Oceanarium, stadion Camp Nou/ zewnątrz/,Wzgórze Montjuich, Las Ramblas, kościół Sagrada Familia, park Güell. Czas wolny. Powrót do hotelu kolejką. Obiadokolacja. Nocleg.

4 - 5 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg. Możliwość realizacji wycieczek fakultatywnych.

6 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień - śniadanie. Czas wolny nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg

8 dzień – śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny. Objazd miasta busem lub autokarem. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski.

 

 

 

 

 

GODZINY LOTÓW:

Kraków Balice (KRK) - Barcelona El Prat (BCN)
06:30-09:15
czas przelotu 2 h 45 min
 
Barcelona El Prat (BCN) - Kraków Balice (KRK)
09:55-12:35
czas przelotu 2 h 40 min
 

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg (wymiary 40x30x20cm), 7 noclegów w hotelu *** (pokoje 2-,3-os. z łazienką), 7 śniadań, 6 obiadokolacji i 1 obiad, opieka pilota, ubezpieczenie TU EUROPA (KL, NNW i bagażu), opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do bagażu oraz pokoju 1-osobowego Należy zaopatrzyć się w ok. 170 EUR na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, opłaty lokalne, transfer lotnisko - hotel - lotnisko.IMPREZY FAKULTATYWNE: wieczór flamenco (ok. 45 EUR), turniej rycerski (ok.45 EUR), rejs stateczkiem (ok. 45 EUR), wycieczka do Andory (ok. 65 EUR).


Dostępne terminy