Budapeszt,Szentendre,EgerSymbol oferty: BUDAPESZT,SZENTENDRE,EGER PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Węgry
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

Budapeszt, Szentendre, Eger          4 DNI

1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 3 . Przejazd przez terytorium Słowacji do Budapesztu. Po drodze pobyt w Szentendre - miasteczku artystów, znanego z wielu małych galerii, a także wyrobów marcepanowych. Spacer wąskimi i krętymi uliczkami, wśród nastrojowej i urokliwej zabudowy. Przyjazd do Budapesztu. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. (ok. 450 km)

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie stolicy Węgier: Wzgórze Gellerta (panorama miasta), Dzielnica Zamkowa (Baszta Rybacka, Kościół św. Macieja, Zamek Królewski), Śródmieście Pesztu - bulwary, uliczki z zabudową secesyjną i neoklasycystyczną, Bazylika św. Stefana, Parlament oraz Plac Millenium (Plac Bohaterów). Czas wolny. Obiadokolacja*. Rejs stateczkiem po Dunaju. Powrót do hotelu. Nocleg. (ok.50 km) 

3 dzień -  śniadanie. Przejazd do Egeru -  słynącego z uprawy winnej latorośli i produkcji wina Egri Bikaver . Spacer po jednym z najładniejszych miast Węgier – zobaczymy z zewnątrz - zamek, Bazylikę św. Jana, kościół Minorytów, ratusz. Czas wolny – możliwość skorzystania z kąpieli w basenach termalnych. Wizyta w Dolinie Pięknych Pań – miejscu składowania najlepszych win Egeru.  Obiadokolacja z degustacją wina*. Powrót do Polski przez Słowację. (ok.230 km)

4 dzień - przyjazd do Polski. Planowany powrót do Krakowa około godz. 5.00. (ok. 350 km)

Cena zawiera:

2 noclegi w hotelu**/ ***w Budapeszcie (pokoje 2, 3-osob. z łazienkami), 2 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu.


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do obiadokolacji i pokoju 1-osobowego.Należy zaopatrzyć się w ok. 10500 forintów na bilety wstępu, rejs, zestaw tour guide i obligatoryjnego przewodnika miejskiego.


Dostępne terminy