Sanatorium Ziemowit Iwonicz ZdrójSymbol oferty: 670/18292/726/726
Lokalizacja Polska Iwonicz Zdrój
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,pobyt leczniczy/zdrowotny
Transport własny
Wyżywienie Śniadania, Obiady, Kolacje
Zakwaterowanie pensjonat
Długość wycieczki 14 dni

Opis oferty

Sanatorium Uzdrowiskowe "Ziemowit" - zlokalizowane w jednym z najczystszych ekologicznie regionów Polski. Sanatorium usytuowane jest w samym sercu Uzdrowiska Iwonicz Zdrój, znanym od ponad 430 lat zarówno w kraju, jak i za granicą, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu. Obiekt jest malowniczo położony na wzgórzu, osłonięty lasem, z widokiem na zrewitalizowany Park Zdrojowy oraz deptak. Obiekt składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni około 4300 m2 i oferuje funkcjonalne pokoje. Zapewnia profesjonalną kadrę medyczną oraz wysoką jakość wykonywanych zabiegów, wykorzystując najnowsze metody lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji. Słynie ze zdrowej i smacznej kuchni, a dania są przygotowywane według własnych receptur i starannie wyselekcjonowanych produktów.

Sanatorium oferuje:
- kadrę gwarantującą prawidłową organizację turnusu, kompleksowo wyposażoną bazę zabiegową , pokoje z balkonami oraz dostępem do sieci WiFi
- zabiegi z zakresu: elektrolecznictwa, magnetoterapii, ultradźwięków, światłolecznictwa, termoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, masażu, inhalacji, zabiegi z wykorzystaniem naturalnych surowców leczniczych (na bazie m.in. borowiny, soli mineralnych, wód mineralnych) oraz zabiegi w ramach Strefy Urody i SPA.

Sanatorium specjalizuje się w rehabilitacji osób: z dysfunkcją narządu ruchu, ze schorzeniami układu krążenia, układu oddechowego, z chorobą psychiczną, z upośledzeniem umysłowym, z padaczką, kobiety po mstektomii.

Cena zawiera: 13 noclegów, całodzienne wyżywienie(śniadanie, obiad, kolacja, istnieje możliwość skorzystania z diet), do 30 zabiegów leczniczych w turnusie zaordynowanych przez lekarza Sanatorium( zabiegi lecznicze nie są wykonywane w niedzielę i święta), opiekę medyczną. Nie wykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia nie skutkuje obniżeniem ceny.

Turnus rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia turnusu, a kończy śniadaniem ostatniego dnia turnusu.
[INFORMACJE DODATKOWE]Odpłatność za pobyt dziecka: w wieku 3-10 lat wynosi: 1430,00 zł - sezon, 1300,00 zł - poza sezonem,
- dzieci do 3 lat - bez świadczeń - bezpłatnie,

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

Świadczenia

Pakiet zawiera :13 noclegów, całodzienne wyżywienie(śniadanie, obiad, kolacja), do 30 zabiegów leczniczych w turnusie zaordynowanych przez lekarza Sanatorium, opiekę medyczną.