Lizbona, Cascais, Estoril, Sintra, Przylądek RocaSymbol oferty: LIZBONA PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Portugalia
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

Lizbona                                                              4 dni

Lizbona, Cascais, Estoril, Sintra, Przylądek Roca

 

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem . Odprawa. Przylot do Lizbony . Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd  komunikacją miejską, zwiedzanie Lizbony: klasztor Hieronimitów, wieża Belem, pomnik Odkrywców, dzielnica Expo z Oceanarium. Po południu przejazd komunikacją podmiejską do Cascais i Estoril - spacer po miasteczkach, wizyta w Casino. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień -  śniadanie. Przejazd do Sintry –  zwiedzanie pałacu narodowego. Pobyt na najdalej na zachód Europy wysuniętym Przylądku Roca . Powrót do hotelu.  Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Przejazd  do Lizbony - kontynuacja zwiedzania: Stare Miasto, dzielnica Alfama, katedra, wzgórze pałacowe San Jorge. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski. 

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 40x20x25cm), 3 noclegi  w hotelu*** (pokoje 2 os. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

Należy zaopatrzyć się w ok. 160 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne  i obligatoryjnego przewodnika. 


Dostępne terminy