Lizbona z wypoczynkiemSymbol oferty: LIZBONA Z WYPOCZYNKIEM PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Portugalia
Rodzaj wycieczki pobyt wypoczynkowy,oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 8 dni

 

Lizbona z wypoczynkiem                                               8 dni

Lizbona,Cascais,Estoria,Sintra, Przylądek Roca

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku . Odprawa. Przylot do Lizbony . Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

2-5 dzień - śniadanie. Czas wolny na wypoczynek .Obiadokolacja*. Możliwość skorzystania  z imprez fakultatywnych. Nocleg.

6 dzień - śniadanie. Przejazd  komunikacją miejską - zwiedzanie Lizbony: klasztor Hieronimitów, wieża Belem, pomnik Odkrywców, dzielnica Expo z Oceanarium. Po południu przejazd komunikacją podmiejską do Cascais i Estoril - spacer po miasteczkach. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

7 dzień -  śniadanie. Przejazd do Sintry –  zwiedzanie pałacu królewski Paco Real oraz Da Pena i Castelo dos Mauros. Pobyt na najdalej na zachód Europy wysuniętym Przylądku Roca . Powrót do hotelu.  Obiadokolacja*. Nocleg.

8 dzień - śniadanie. Przejazd  do Lizbony - kontynuacja zwiedzania: Stare Miasto, dzielnica Alfama, katedra, wzgórze pałacowe San Jorge. Czas wolny.   Transfer na lotnisko. Odlot do Polski.

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 40x20x25cm),7 noclegów w hotelu*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 7 śniadań (bufet), opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

Należy zaopatrzyć się w ok. 160 EUR na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, bus wg programu 5-go dnia, obligatoryjnych przewodników lokalnych.


Dostępne terminy