Londyn – samolot z Krakowa 4 dniSymbol oferty: 53/18169/1007/1007
Lokalizacja Wielka Brytania Londyn
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

[Londyn 4 dni z Krakowa]Londyn dla koneserów 4 dni
1 dzień
- spotkanie z pilotem na lotnisku 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Londynu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Przejazd do centrum, spacer po mieście: Downing Street, Trafalgar Square
z kolumną Nelsona, Piccadilly Cirrus. Zwiedzanie British Museum. Obiadokolacja*. Nocleg

2 dzień - śniadanie. C.d. zwiedzania miasta: Buckingham Palace - siedziba rodziny królewskiej, uroczysta zmiana warty na dziedzińcu. Zwiedzanie miasta: gmach Parlamentu, Opactwo Westministerskie - miejsce koronacji królów Anglii, Twierdza Tower of London, Tower Bridge, Katedra św. Pawła. Obiadokolacja.* Wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Spacer po City, finansowym centrum Anglii i Europy, Zwiedzanie muzeów londyńskich m.in. National Museum, Tate Modern lub Madame Tussauds. Czas wolny (możliwość podziwiania panoramy Londynu z London Eye).Rejs statkiem po Tamizie. Obiadokolacja.* Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Windsoru - zwiedzanie zamku, spacer po ogrodach zamkowych. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski.


Cena obejmuje:
przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg (wym.55x40x20 cm), 3 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

GODZINY WYLOTÓW( czas lotu ok. 2,5 godz.)
Kraków Balice - Londyn Stansted - wyloty godz.6.45-08.20
Londyn Stansted - Kraków Balice - wyloty godz.18.00-21.20

Program imprezy i godziny wylotów mogą ulec zmianie.
[INFORMACJE I OPŁATY DODATKOWE]*Dopłata do 3 obiadokolacji: 290 zł
Dopłata do pokoju 1 os.: 350 zł
podatek TFG: 10 zł
Dopłata za bagaż:
•bagaż rejestrowany do 10 kg o wymiarach 55x40x20 cm, z pierwszeństwem wejścia na pokład: 60 zł,
•bagaż rejestrowany do 20 kg: ok.350 zł (cena ustalana przez przewoźnika w momencie rezerwacji, może ulec zmianie)

Należy zaopatrzyć się w ok. 190 GBP na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników oraz transfer hotel - lotnisko – hotel i przejazdy komunikacją miejską.

Atrakcje

Dostępne terminy

Wyposażenie

TV, telefon

Świadczenia

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny o wym. 40x25x20 cm,3noclegi w hotelu *** (pokoje 2,3 os. z łazienkami), 3 śniadania, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, opiekę pilota.Należy zaopatrzyć się w ok. 170 GBP na bilety wstępu, obligatoryjnych przewodników, transferlotnisko – hotel - lotnisko, przejazdy komunikacją miejską w Londynie.