Lourdes miasto cudów w PirenejachSymbol oferty: LOURDES MIASTO CUDOW W PIRENEJACH PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Francja
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Lourdes - miasto cudów w Pirenejach                                                                     4 dni

1 dzień - zbiórka na lotnisku w Krakowie – Balicach 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Lourdes. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.* Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Sanktuarium NMP z trzema Bazylikami i Grotą Massabielle, dom Bernadetty.  Obiadokolacja*. Czas wolny przeznaczony na pobyt w sanktuarium i udział w procesji. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie zamku z XIV w., panorama miasteczka z ogrodów zamkowych. Czas wolny przeznaczony na pobyt w sanktuarium i udział w procesji. Dla chętnych wycieczka do Jaskiń Betharram  - wspaniałych formacji skalnych na 5 poziomach, przejażdżka łódką i ciuchcią (koszt ok.30 Euro/os.). Obiadokolacja.* Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Krakowa. Zakończenie imprezy.

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny o wymiarach 40x20x25cm, 3 noclegi w hotelu**/***, 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do obiadokolacji, pokoju 1-osobowego i dopłat do bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 90 EUR na bilety wstępu, opłaty lokalne i transfer lotnisko-hotel- lotnisko.


Dostępne terminy