Madryt, Avilla, Toledo, EscorialSymbol oferty: MADRYT 4 DNI Z KRAKOWA PAX HB/SOLTUR/
Lokalizacja Hiszpania
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

MADRYT , Avila, Toledo, Escorial           4 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków – Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Wylot do Madrytu. Transfer do Madrytu - zwiedzanie Pałacu Królewskiego. Odpoczynek w Parku Retiro. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Wyjazd do Escorialu - zwiedzanie Panteonu Królów Hiszpanii. Po południu przejazd do Toledo (wspaniałe mury miejskie, Alcazar, katedra, synagoga, Dom - Muzeum El Greco). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień – śniadanie. Wyjazd do Avila – miasta i stolicy prowincji Ávila w środkowej Hiszpanii, w regionie Kastylia i León, w Górach Kastylijskich, nad rzeką Adaja, 110 km na północny zachód od Madrytu. Ważna twierdza z okresu rekonkwisty. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień – śniadanie. Objazd miasta - m.in. Puerta de Sol, pomnik Don Kichota, Plaza Mayor, arena walki byków (Monumental Las Ventas). Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przylot do Krakowa .

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny o wymiarach 40x20x25cm, 3 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, 3 obiadokolacje, lokalny bus na wycieczki 2 i 3-go dnia, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do bagażu oraz pokoju 1-osobowego Należy zaopatrzyć się w ok. 150 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.


Dostępne terminy