Miejsce narodzin Flamenco, czyli hiszpańska AndaluzjaSymbol oferty: MALAGA-SEVILLA-GRANADA-KORDOBA PAX HB/SOLTUR/
Lokalizacja Hiszpania
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

Miejsce narodzin Flamenco, czyli hiszpańska Andaluzja

Malaga, Gibraltar, Ronda, Sevilla, Kordoba, Granada


1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Malagi. Spacer po mieście: Alkazaba - pałac mauretański, centrum miasta z Katedrą. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Przejazd na Gibraltar, spacer po enklawie angielskiej na Półwyspie Iberyjskim (Skała Gibraltarska, rezerwat magotów - jedynych żyjących na wolności na kontynencie europejskim małp, fortyfikacje, jaskinie St.Michel). Przejazd do Rondy - dawnej osady obronnej na skraju wąwozu (specyficzne kamienice, monumentalny most Puento Nuevo, kolegiata Santa María la Mayor, legendarny pałac de Mandragón, najstarsza arena corridy). Powrót do hotelu. adokolacja. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Całodniowa wycieczka do Sewilli (Katedra i Wieża La Giralda, Królewski Alcazar) i Kordoby (unikatowy meczet, Juderia, ogrody pałacowe). Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Granady, zwiedzanie zespołu pałacowego władców mauretańskich Alhambry i ich letniej siedziby Generalife. Spacer po dzielnicach: Katedralnej i arabskiej Albayzin. Czas wolny. Powrót do hotelu. Nocleg.

5 dzień - śniadanie.  Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym. Transfer na lotnisko. Odlot do Polski . Przylot na lotnisko Kraków-Balice.

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe,

- bagaż podręczny do 10 kg (wymiary 40x25x20 cm),

- 4 noclegi w hotelu*** (pokoje 2, 3-os. z łazienką),

- 4 śniadania,


- transfer lotnisko-hotel-lotnisko,

opieka pilota,

- ubezpieczenie TU EUROPA (wariant STANDARD KL, NNW i bagażu),


- obowiązkowych opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny-10 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy-10 zł 


Cena nie zawiera:

- kosztów realizacji programu płatnych obligatoryjnie pilotowi (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty rezerwacyjne, usługa lokalnego przewodnika miejskiego, transport autokarem lub busem, parkingi, podatek miejski)  220 EUR,

- dopłaty do bagażu (opcjonalne),

dopłaty do obiadokolacji (opcjonalnie),

- dopłaty do pokoju 1-osobowego (opcjonalnie).

 
 


Dostępne terminy