Moskwa 4 dniSymbol oferty: MOSKWA 4 DNI PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Rosja
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Moskwa                                         4 dni

 

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Moskwy. Przejazd przez centrum Moskwy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do centrum miasta. Spacer po Moskwie - Arbat, Kreml oraz ulica Twerska. Zwiedzanie Galerii Trietiakowskiej. Czas wolny. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

3 dzień - śniadanie. Dalsze zwiedzanie Moskwy - Grób Nieznanego Żołnierza, Cerkiew Chrystusa Zbawiciela, Plac Czerwony z soborem Wasyla Błogosławionego, Sobór Kazański, Teatr Wielki, Łubianka. Czas wolny. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.100 km)

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Moskwy – spacer po Moskwie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Polski (ok. 50 km)

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu*** (pokoje 2 os. z łazienkami), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w Moskwie, transfery z / na lotnisko.


Dostępne terminy