Paryż z zamkami nad Loarą 5 dni z KrakowaSymbol oferty: PARYZ Z ZAMKAMI NAD LOARA 5 DNI Z KRAKOWA PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Francja
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

Paryż z zamkami nad Loarą                                                                                                                   5 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Paryża. Przejazd do Wersalu.  Zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz spacer po ogrodach. Objazd dzielnicy la Defense. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Wieczorem spacer ulicami paryskiego Montmartru: Place duTertre, Moulin Rouge, Bazylika Sacre Coeur. Możliwość wyjścia do jednego z paryskich kabaretów (po wcześniejszej rezerwacji w biurze). Obiadokolacja *. Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Paryża: Wyspa La Cite z katedrą Notre Dame, Świętą Kaplicą, L’Hotel de Ville, Centrum Pompidou, spacer po Dzielnicy Łacińskiej. Obiadokolacja*. Czas wolny. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Wjazd na Wieżę Eiffla. Zwiedzanie Muzeum Luwru. Obiadokolacja*. Wieczorem spacer Polami Elizejski-mi, Place d Etoile, Place Concorde. ”Paryż nocą”- rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień – śniadanie. Całodniowa wycieczka w dolinę Loary. Zwiedzanie wnętrz zamków w Blois i Chenonceaux oraz postoje przy zamkach w Chambord i Amboise. Powrót do Paryża. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Przelot do Polski. Zakończenie imprezy

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny o wym.(40x25x20cm) 4 noclegi w hotelu**/*** (pokoje 2-os. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.         


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do obiadokolacji, pokoju 1-osobowego i dopłat do bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 195 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską obligatoryjnych przewodników oraz transfery lotnisko - hotel - lotnisko.


Dostępne terminy