Praga Wiedeń BudapesztSymbol oferty: PRAGA WIEDEN BUDAPESZT PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Czechy
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 5 dni

Praga, Wiedeń, Budapeszt                                                         5 dni

1 dzień - odjazd autokaru o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 1. Podróż przez Czechy. Przyjazd do Pragi w godzinach popołudniowych - spacer po Starym Mieście (Rynek, Ratusz Staromiejski) i Josefovie (dzielnica żydowska) do Placu Wacława. Obiadokolacja*. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg. (ok. 450 km)

2 dzień - śniadanie. Kontynuacja zwiedzania miasta - kompleks Hradczan (zamek, Katedra św. Wita, Złota Uliczka), Mala Strana (dzielnica kupców niemieckich), Most Karola. Po południu wyjazd do Austrii. Przejazd do Wiednia na Wzgórze Kahlenberg (panorama miasta, kościółek

z pamiątkami dot. króla Jana III Sobieskiego). Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. (ok. 350 km)

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Wiednia: objazd Ringiem i spacer po Starym Mieście (Hofburg - zimowa rezydencja Habsburgów, ulica Kärtnerstrasse, Opera, Katedra św. Szczepana). Późnym popołudniem wyjazd  na Węgry. Obiadokolacja*. Zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie. Nocleg. (ok. 250 km)

4 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu: Wzgórze Gellerta (panorama miasta), Dzielnica Zamkowa (Baszta Rybacka, kościół Macieja, Zamek Królewski), Śródmieście Pesztu (bulwary, uliczki z zabudową secesyjną i neoklasycystyczną, Bazylika św. Stefana, Parlament, Plac Millenium). Czas wolny. Rejs stateczkiem po Dunaju. W godzinach wieczornych (ok. 21.00) Wyjazd

z Budapesztu. Nocna podróż przez Słowację. (ok. 100 km)

5 dzień - przyjazd do Polski. Powrót do Krakowa ok. godz. 5.00. (ok. 350 km)

Cena zawiera:

3 noclegi w hotelach**, w tym 1 w Pradze, 1 koło Wiednia, 1 w Budapeszcie, (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, autokar komfortowy, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do obiadokolacji i pokoju 1-osobowego.Należy zaopatrzyć się w ok. 700 KCZ, 25 EUR, 4500 forintów na bilety wstępu, zestaw tour guide i obligatoryjnych przewodników miejskich. 


Dostępne terminy