Praga – złote miastoSymbol oferty: PRAGA-KUTNAHORA PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Czechy
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport autokar
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

 


Praga – złote miasto

Kutna Hora, Praga


1 dzień - odjazd z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 1. Przejazd przez terytorium Polski i Czech. W godzinach popołudniowych przyjazd do Kutnej Hory - spacer po średniowiecznym miasteczku słynącym z kopalni srebra i jednego z najpiękniejszych kościołów gotyckich w Czechach. Przyjazd do Pragi. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 550 km)

2 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Pragi – klasztor Strachowski, kompleks Hradczan (zamek, katedra  św. Wita, Złota Uliczka), praska Loreta, dzielnica bogatych kupców niemieckich Mała Strana, kościół św. Mikołaja, Most Karola, Josefov (żydowska dzielnica Pragi, zawdzięczająca nazwę cesarzowi Józefowi II),Czas wolny. Obiadokolacja*. Powrót do hotelu. Nocleg. (ok. 100 km)

3 dzień - śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pragi, spacer: Nowe Miasto, Rynek Starego Miasta, Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem astronomicznym Orloj, Uniwersytet Karola, Brama Prochowa – jeden z symboli Pragi, Pl. Wacława - centralny punkt miasta. Rejs statkiem wycieczkowym po Wełtawie. Obiadokolacja*. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez terytorium Czech i Polski.

4 dzień –Powrót do Krakowa około godziny 05.00 (ok. 550 km)

Cena zawiera:

2 noclegi w hotelu*** w Pradze (pokoje 2, 3-os. z łazienkami),

2 śniadania, autokar komfortowy,

opiekę pilota,

ubezpieczenie KL, NNW, bagażu.


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do obiadokolacji i pokoju 1-osobowego.Należy zaopatrzyć się w ok. 1500 KCZ na bilety wstępu, rejs i obligatoryjnego przewodnika miejskiego.


Dostępne terminy