Rzym z Capri 5 dniSymbol oferty: RZYM Z CAPRI 5 DNI PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Włochy
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

Monte Cassino, Pompeje, Neapol, Capri, Rzym, Castel Gandolfo                                                    5 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Rzymu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg. 

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Monte Cassino - zwiedzanie Opactwa Benedyktynów i Cmentarza Żołnierzy Polskich.  Przejazd do Pompei - zwiedzanie miasta zastygłego w czasie na skutek zalania lawą. Przejazd do Neapolu - spacer po mieście: Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Castel Nuovo. Przejście do nadbrzeża Santa Lucia, skąd rozpościera się widok na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusz. Przejazd do hotelu.Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Przepłynięcie statkiem na Capri - wyspę, na której łagodny, śródziemnomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Pobyt połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego. Rejs wokół wyspy podczas którego można podziwiać piękne klify, groty morskie, zatoczki i pieczary. Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Rzymu – zwiedzanie - Bazylika św. Jana na Lateranie, Schody Święte, Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie, Plac Navona, Panteon. Zwiedzanie Bazyliki św. Piotra. Nawiedzenie grobu Ojca św. Jana Pawła II.  Powrót do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Przejazd  drogą Castelli Romani wśród malowniczo położonych rezydencji rzymskich rodzin magnackich, opatów i papieży. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Polski.

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny,  4 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 4 śniadania, opiekę pilota, przejazd autokarem lub busem na trasie Rzym - Sorrento - Rzym, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. 


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do obiadokolacji, pokoju 1-osobowego i dopłat do bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 155 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnych przewodników, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, wjazdy do miast i komunikację miejską, rejs statkiem na Capri i wokół wyspy, opłaty lokalne.


Dostępne terminy