San Giovanni Rotondo, Capri, NeapolSymbol oferty: SAN GIOVANNI ROTONDO, CAPRI, NEAPOL PAX HB/SOLTUR/
Lokalizacja Włochy
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

San Giovanni Rotondo, Pompeje, Neapol, Capri                     4 dni

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków Balice na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Neapolu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*.  Nocleg. (ok. 250 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotundo - zwiedzanie Starego i Nowego sanktuarium. Przejazd do Monte San Angelo – Sanktuarium św. Michała Archanioła. Przejazd do Pompei - zwiedzanie miasta zastygłego w czasie, na skutek zalania lawą. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 250 km)

 3 dzień - śniadanie. Przepłynięcie statkiem na Capri - wyspę, na której łagodny, śródziemnomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Pobyt połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego. Rejs wokół wyspy podczas którego można podziwiać piękne klify, groty morskie, zatoczki i pieczary. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

4 dzień - śniadanie. Przejazd do Neapolu – spacer po mieście: Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Castel Nuovo. Przejście do nadbrzeża Santa Lucia, skąd rozpościera się widok na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusz. Czas wolny.  Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Krakowa. (ok. 50 km)

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe,  bagaż podręczny do 10 kg (wymiary 56x40x20cm),  3 noclegi w hotelach*** (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 3 śniadania, 3 obiadokolacje,  przejazd busem lub autokarem na trasie Neapol - San Giovanni Rotondo - Neapol, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do pokoju 1-osobowego i dopłat do bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu i obligatoryjnych przewodników,   wjazdy do miast i przejazdy komunikacją miejską, transfer hotel - lotnisko – hotel, opłaty lokalne, prom na i wokół Capri


Dostępne terminy