Sankt Petersburg 4 dniSymbol oferty: SANKT PETERSBURG 4 DNI PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Rosja
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 4 dni

Sankt Petersburg                                    4 dni

Peterhof, Carskie Sioło

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do St. Petersburga. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Przejazd do centrum Sankt Petersburga - spacer Newskim Prospektem. Rejs statkiem po Newie. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Peterhofu - letniej rezydencji Piotra Wielkiego. Przejazd do St. Petersburga - zwiedzanie twierdzy Pietropawłowskiej z soborem św. Piotra i Pawła, Soboru Kazańskiego i św. Izaaka, Klasztoru Smolnego. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km).

3 dzień - śniadanie. Przejazd do Carskiego Sioła - zwiedzanie rezydencji carycy Katarzyny. Przejazd do St. Petersburga - zwiedzanie Pałacu Zimowego i Ermitażu. Obiadokolacja. Nocleg. (ok. 100 km).

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez centrum St. Petersburga. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Polski.  (ok. 50 km).

GODZINY WYLOTÓW / czas lotu ca 2:00 h/

Warszawa – Okęcie, wylot godz. 10:55; St. Petersburg przylot godz.13:55

St. Petersburg wylot godz.18:00, Warszawa Okęcie przylot godz.19:05

Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 8 kg, 3 noclegi w hotelu*** (pokoje 2 os. z łazienkami), 3 śniadania, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

dodatkowo płatnych opcji dopłat do obiadokolacji, pokoju 1-osobowego i dopłat do bagażu.Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w St. Petersburgu, komunikację miejską, rejs po Newie, transfery z/na lotnisko. 


Dostępne terminy