Lazurowe Wybrzeze 5 dniSymbol oferty: LAZUROWE WYBRZEZE 5 DNI PAX BB/SOLTUR/
Lokalizacja Francja
Rodzaj wycieczki oferta objazdowa
Transport samolot
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie hotel
Długość wycieczki 1 dni

Lazurowe Wybrzeże                                                                                                                                                                                                  5 dni

1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku Kraków-Balice na 2 godziny przed planowanym odlotem. Przelot samolotu do Marsylii. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg. (ok. 130 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do Cannes - spacer nadmorską promenadą, po południu zwiedzanie Nicei (Stare Miasto, panorama ze Wzgórza Zamkowego). Powrót na teren hotelu. Obiadokolacja.* Nocleg. (ok. 300 km).

3 dzień - śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Obiadokolacja* Nocleg.

4 dzień- śniadanie. Wycieczka do Kanionu Verdon. Jest to jeden z najwspanialszych tworów natury we Francji i zapewne całej Europie. został wyżłobiony w wapiennych skałach przez stosunkowo niewielką rzekę Verdon spływającą z Alp. Jest on drugim najgłębszym przełomem rzeki w Europie, zaraz po kanionie rzeki Tary w Czarnogórze. W tym regionie będzie można zobaczyć też słynne pola lawendy. Powrót na Wybrzeże. Obiadokolacja.* Nocleg.

5 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w kierunku Marsylii. Zwiedzanie miasta: Stary Port, Bazylika Notre Dame La Grade, Wyspa i Zamek If, w którym przebywał Hrabia Monte Christo, Pałac Lonchamp, Katedra la Major. W trakcie zwiedzania przerwa na obiad. Rejs po fiordach Calanues. Transfer na lotnisko. Odprawa .Przelot do Krakowa. Zakończenie imprezy

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny o wym.(40x20x25cm),4 noclegi w hotelu 2/3*, 4 śniadania opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena zawiera:

przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny o wym.(40x20x25cm),4 noclegi w hotelu 2/3*, 4 śniadania opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.


Cena nie zawiera:

Dopłaty do 3 obiadokolacji i 1 obiadu: 400 zł, Dopłaty do pokoju 1-os.: 350 zł, Podateku na TFG: 10 złDoplaty do bagażów: rejestrowanych i większych podręcznych.Dopłaty do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłychNależy zaopatrzyć się w ok. 160 € na bilety wstępu, przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lokalne i obligatoryjnych przewodników.


Dostępne terminy